Dodies pastaigā un atrodi savu Valmieru!

Lai pastaigas padarītu izzinošākas un aizraujošākas, Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina ne tikai sasmelties dabas enerģiju, izkustēties, ievilkt elpu svaiga gaisa, bet arī palūkoties apkārt, lai ieraudzītu to, kas atrodas pastaigu vietā, un no dabā pieejamajiem elementiem pamanītu un izveidotu pats savu Valmieru! Aizpildi īpaši izstrādātu Valmieras izziņas lapu un dalies ar to, kāda ir sanākusi tieši Tava Valmiera!

Vāverēns, kas lec no koka viena zara uz nākamo, lēni plūstošs mākonis debesīs, ragaviņas, ar kurām lejā no piesnigušā pauguriņa traucas priecīgs bērns, vai apse, kas gaida pavasari, lai atkal plauktu un priecētu! Mums apkārt ir neskaitāmas lietas, vietas un dabas parādības, kuru vārdu pirmie burti veido dažādus vārdus, tādēļ Valmieras TIC ir sagatavojis īpašu izziņas lapu, lai ikviens tajā varētu pierakstīt šos iedvesmojošos dabas un pilsētvides elementus un tādējādi  atrastu pats savu Valmieru.   Darba lapu iespējams lejupielādēt šeit. Izmantojot vārda “Valmiera” burtus kā astoņu jaunu vārdu vai teikumu sākumburtus, uzraksti, kādu pastaigas laikā ieraudzīji Valmieru. Aicinām dalīties ar saviem rezultātiem, aizpildītu darba lapu ievietojot gan Facebook, gan Instagram, atzīmējot (ietagojot) visitvalmiera.  

Informāciju sagatavoja: Zane Krūmiņa, Valmieras Tūrisma informācijas centra Tūrisma projektu vadītāja, Mob. tālr.: 25437177  

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux