Ceļotāju grupām

Gaujas tramvajs (V-X)
Gaujas tramvajs (V-X)
Gaujas tramvajs (V-X)
Gaujas tramvajs (V-X)
Gaujas tramvajs (V-X)
Gaujas tramvajs (V-X)
Gaujas tramvajs (V-X)

Kontakti:

Gaujas tramvajs (V-X)

Pievienot maršrutam

Izbrauciens ar Gaujas tramvaju pašā pilsētas centrā ir laba izklaide gan ģimenei, gan atpūtai dabā kopā ar kolēģiem, gan jebkuram valmierietim un pilsētas viesim. Gaujas tramvajs kursē noteiktos publiskajos laikos, ļaujot iepazīt ievērojamākos Valmieras apskates objektus no Valmieras galvenās "ielas" - Gaujas. Viena brauciena ilgums ir 45 minūtes. Tramvaju ir iespējams rezervēt arī atsevišķu grupu braucieniem. Gaujas tramvajs ir transporta līdzeklis izklaides un ekskursiju braucieniem pa Gauju. Tramvaja mājvieta, kā arī vienīgā sākuma un gala pietura, ir laivu piestātne Valmieras vecpilsētā. Tramvaja maršruts ir posmā starp Kazu krācēm un Dzelzs tiltu. Peldlīdzekli vada “Gaujas tramvaja vadītājs – gids” un to uz priekšu virza motors.

Gaujas tramvajs vienlaicīgi var uzņemt 25 pieaugušus pasažierus. Kopā ar bērniem pasažieru skaits var būt līdz 30.

Kādos gadījumos noderēs Gaujas tramvajs? Dzimšanas un vārda dienu svinībās, bērnu ballītēs, kāzās un kristībās, izlaidumos, vecpuišu / vecmeitu ballītēs, uzņēmumu svētkiem un izklaidei, draugu un viesu izklaidēšanai (lai parādītu Valmieru), radošām sapulcēm un apspriedēm, kopīgām darba kolēģu pasēdēšanām, prezentāciju pasākumiem, un citām jaukām kopā būšanas lietām.

Tramvajs ir aprīkots ar ērtiem sēdekļiem, kas izvietoti gar bortiem, ērtu uzbrauktuvi, galdu, kas atrodas pa vidu sēdekļiem, jumtu, grilu un grilēšanas piederumiem, vizuālu - vēsturisku materiālu par Gauju Valmierā, klusu motoru, glābšanas riņķiem, peldvestēm, signāla zvanu, plediem.

Skatīts: 32234