Pasākumi

 

Fantāzijas zemes "Neonija" gleznu izstāde

  26. martā (2021) - 11. aprīlī (2021) 

Svinot pavasari, Valmieras Tūrisma informācijas centra logos ir skatāma Fanztāziju zemes "Neonija" gleznu izstāde.

Krāsas un neona gaismas, tas ir skatāms Valmieras Tūrisma informācijas centra logos, Rīgas ielā 10. Interesenti ir aicināti aplūkot košās neona gleznas - tās atdzīvojas iestājoties krēslai.

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Foto izstāde ’’TEĀTRIS ir teātris’’

  27. martā (2021) - 10. aprīlī (2021) 
Starptautisko teātra dienu 1961. gadā iedibinājis UNESCO Starptautiskais teātra institūts (ITI). Pasaulē šo dienu ik gadu atzīmē 27. martā. Par godu teātra dienai tiek organizēti nacionāli un starptautiski pasākumi, īstenotas dažādas aktivitātes un šo dienu, protams, atzīmē arī teātra tradīcijām bagātais Kocēnu novads.
Bērzainē no 27. Marta līdz 10. aprīlim Bērzaines Tautas nama logos būs apskatāma Starptautiskajai teātra dienai veltīta izstāde - foto mirkļi no pagasta amatierteātra izrāžu vēstures ’’TEĀTRIS ir teātris’’.
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Bērnu zīmēšanas konkursa “Manas Lieldienas” darbu izstāde

  30. martā (2021) - 30. aprīlī (2021) 

Jau otro gadu pašvaldības organizēja bērnu zīmēšanas konkursu “Manas Lieldienas”, kurā aicināja piedalīties pirmsskolas un skolas vecuma bērnus, iesniedzot savus darbus dažādās tehnikās.

Konkursa mērķis ir atklāt mazos un lielos zīmētājus, caur krāsām atspoguļojot Lieldienu sižetu vai stāstu, tā rosinot bērnos un jauniešos radošo pašizpausmi un prasmi zīmējumā, atklāt savas sajūtas pret svētku svinēšanu, ierastām ģimenes tradīcijām vai stāstiem par Lieldienām.

Konkursam tika iesniegti vairāk nekā 110 darbi, kuri no 30. marta ir apskatāmi darbu izstādē – Beverīnas novada bibliotēku un kultūras namu logos.

Paldies visiem, lieliem un maziem māksliniekiem, kuri iesniedza savus radošos darbus zīmēšanas konkursam. Ikvienu sagaida balvas no Lieldienu zaķa!

 

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

ATCELTS! Mākslas dienas “Kustība”

  1. aprīlī (2021) - 30. aprīlī (2021) 

Valmieras mākslas dienas “KUSTĪBA” norisināsies no 1. līdz 30.aprīlim. Jau tradicionāli mākslas dienu laikā, gan valmierieši, gan Valmieras viesi tiks priecēti ar daudzveidīgu programmu - gleznojumiem pilsētvidē, izrādēm, izstādēm, filmām, lekcijām un ikgadējo Latvijas bērnu un jauniešu teātra festivālu.

Plašāka informācija būs pieejama, tuvojoties pasākumam.

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

Digitālā mākslas darbu izstāde Valmierā “Redzēt. Domāt. Radīt.”

  1. aprīlī (2021) - 30. aprīlī (2021) 

No 1. līdz 30.aprīlim apskatāma Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas Mākslas skolas audzēkņu darbu, kas radīti attālināto mācību laikā, izstāde, kas ir pavasarīga dāvana valmieriešiem un pilsētas viesiem.

Audzēkņu mākslas darbi izvietoti vairākās vietās pilsētā, tādā veidā patīkami pārsteidzot garāmgājējus: veikals “Kameja” (Rīgas iela 28), Valmieras Tūrisma informācijas centrs (Rīgas iela 10), “Latvijas Mobilais telefons” abonentu apkalpošanas centrs (Rīgas iela 9), Valmieras integrētā bibliotēka (Cēsu iela 4), Valmieras pilsētas pašvaldība (Lāčplēša iela 2), digitālajos stendos Rīgas ielā 21 un Cēsu ielā 4. Ikdienas steigā un rutīnā pamanīti, tie ikvienu skatītāju sveicinās ar gaišu, pavasarīgu un saulainu sveicienu.
Darbi ir tik daudzveidīgi, cik dažāda bijusi katra jaunā mākslinieka ikdiena pašmācīšanās laikā. Zīmējumus, gleznojumus un animācijas veidojuši Mākslas skolas 1.–7.klases audzēkņi vecumā no 5 līdz 16 gadiem.
Aicinām caur krāsām, līnijām un faktūrām ieraudzīt pavasari! 
 
Informāciju sagatavoja:
Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola
 
 
Kopēt saiti Skatīt vairāk
 

ATCELTS! Jurim Neikenam 195. Koru koncerts

  9. aprīlī (2021) 

Jurim Neikenam 195. Koru koncerts. Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos.

Pasākumu  norise ir atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norisi!

Kopēt saiti Skatīt vairāk