Radio SWH 28. dzimšanas dienu svinēs arī Valmierā

28.04.2021
11.maija rītā Radio SWH jeb tautā dēvētā “Oranžā rādžiņa” mobilā studija piestās laukumā pie Valmieras Kultūras centra, lai svinētu savu 28 gadu dzimšanas dienu kopā ar valmieriešiem un topošā Valmieras novada iedzīvotājiem.
Radio SWH jubilejas pilsētu un novadu izziņas tūres laikā tiks apciemotas dažādas pilsētas un novadi, iepazīstot to sniegtās iespējas, skaisto dabu un pats svarīgākais – satiktu savus klausītājus un viņiem pietuvinātu mūziku.
Mēs paspējām šī gada laikā uzbūvēt jaunu, modernu pārvietojamo radio studiju, un tagad varam aizbraukt uz jebkuru mūsu zemes nostūri un raidīt no turienes. Vai tas būtu meža vidus, ezera krasts, tirgus laukums vai sporta stadions. Maijā būsim svaiga gaisa radio, būsim Dzimtenes radio,” stāsta AS “Radio SWH” valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics.
 
11.maijā Radio SWH klausītāji varēs uzzināt daudz jauna un interesanta par Valmieru un topošo Valmieras novadu, lai šo galamērķi ieplānotu apmeklēt jau tuvākajā laikā. Radio ētera personības sagaida tikšanās ar dažādu jomu pārstāvjiem, iepazīstinot ar pilsētas un topošā novada vēsturisko mantojumu, aktualitātēm kultūrā, sportā, tūrismā, uzņēmējdarbībā, iedzīvotāju līdzdalībā un iesaistē. Savukārt vietējie uzņēmēji ētera personības sveiks ar pašu ražotiem labumiem. Pārraides laikā tiks atskaņotas Valmierai nozīmīgas dziesmas, grupas vai mūziķi, kuru saknes ir Valmierā vai topošajā novadā.
 
Latvijas novadu izziņu tūres laikā no 5. līdz 21.maijam 16 dienās tiks apciemotas 16 pilsētas un novadi – Ventspils un Ventspils novads, Grobiņas, Saldus, Bauskas, Gulbenes, Madonas, Saulkrastu, Limbažu, Salaspils, Ķekavas un Olaines novadi, kā arī Valmiera, Cēsis, Sigulda un Ādaži.
 
Tūres ietvaros katru dienu Radio SWH translēs rīta šovus, kurās piedalīsies vienmēr enerģiskās Radio SWH ētera personības – Sanda Dejus, Kaspars Breidaks, Juta Jazz, Andris Freidenfelds, Artis Dvarionas, Arturs Krūzkops, Ligita Mieze un Edgars Barbaks.
 
Radio SWH jubilejas tūre tiek organizēta kopā ar sadarbības pilsētu pašvaldībām, tajā skaitā Valmieras pilsētas pašvaldību, Volkswagen Komerctransports un Hesburger.
Tūres laikā Radio SWH ievēros visus nepieciešamos epidemioloģiskās drošības pasākumus.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Liene Pinne
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. tālr.:22464113
 
sadarbībā ar Radio SWH