Ko redzēt un darīt / Piedzīvojumam

BeTRITON VELOAMFĪBIJA

BeTRITON veloamfībija, kas apvieno sevī velo, laivas un mini kempera funkcijas, sniedz iespēju izbaudīt unikālu piedzīvojumu gan pa zemi Valmieras novadā Nesteidzīgā izbraucienā ar veloamfībiju izbaudi harmonisku dabas mieru un ainaviskus skatus.

BeTRITON ir izcili piemērots aktīviem dabas entuziastiem, pāriem, kuri vēlas romantiskus brīžus divatā, un ģimenēm, kas tiecas pēc neaizmirstamām atmiņām.   Jūties brīvi doties kopīgā piedzīvojumā kopā ar savu četrkājaino mīluli.

Komfortablākai piedzīvojuma baudīšanai neaizmirsti par laikapstākļiem atbilstošu un ērtu apģērbu, cepuri, sauļošanās krēmu vai moskītu atbaidīšanas līdzekļiem. Gadījumā, ja veloamfībija tiek iznomāta nakšņošanai, noderēs gaismas lukturītis, gulēšanas paklājiņš, spilvens un guļammaiss.

Pēc rezervācijas veikšanas, īsi pirms došanās piedzīvojumā saņemsiet e-pastu ar plašāku informāciju par labākajiem maršrutiem, kā arī BeTRITON saimnieki sagaidīs norunātajā vietā, lai pilnībā instruētu un sagatavotu veloamfībijas piedzīvojumam.

Uz veloamfībijas vienlaikus var atrasties 2 personas. Maksimālais nomas laiks: 2 dienas.

Navigēt
Plostnieku iela 12, Valmiera
GPS 57.5327336, 25.4115318
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux