Autofotoorientēšanās pavasaris mostas Valmieras pusē

Apvelciet savos kalendāros 6. aprīli! Šajā dienā iestājas autofotoorientēšanās pavasaris.

Laikā, kad no ziemas miega modīsies koki, puķes, zvēri un no tālajām zemēm sāks atgriezties gājputni, arī mēs nopurināsim savu ziemas stīvumu vai slinkumu un dosimies 7 stundu foto medībās Valmieras pusē. Pabūsim pie teikām apvītā Burtnieka, Alojā, Mazsalacā, Rūjienā – cik daudz interesanta sevī slēpj šīs vietas?

Kad jūs pēdējo reizi esat bijuši pašos Latvijas ziemeļos – Kārķos, Ērģemē, kur līdz Igaunijas robežai ir mazāk par 10 kilometriem?! 

Tāpat iepazīsim šo Latvijas reģionu caur savām garšas kārpiņām, jo apciemosim vietējos mājražotājus.

Vienmēr attīstībā esošā Valmiera noteikti būs saposusies pavasarim. Dosimies fotografēt un iepazīt arī to!

Lai piedalītos braucienā nepieciešams: vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis (ar iespēju saņemt un nosūtīt WhatsApp ziņas), ērti un laikapstākļiem atbilstoši apavi, talismans un labs noskaņojums. Droši ņemiet līdzi savu ģimeni, draugus un četrkājainos mājas mīluļus – kopā jautrāk!

Materiālu saņemšana un individuālie brauciena sākuma laiki no 09:00 – 11:00 autostāvlaukumā pie tilta pār Sedas upi pie Oleriem. Šajā laika posmā varēs ierasties jebkurā sev ērtākā laikā. Finišs pēc 7 stundām – jebkurā komandas brīvi izvēlētā vietā.
Informācija par braucienu un komandu reģistrācija www.brauciens.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux