BTS Solo dokumentālās filmas

17. un 18. jūnijā kino “Gaisma” būs skatāmas jaunās korejiešu grupas BTS solo dokumentālās filmas par j-hope un SUGA grupas biedriem.

j-hope ir pirmais korejiešu mūziķis, kurš uzstājās uz pasaules lielākā mūzikas festivāla “Lollapalooza” galvenās skatuves Čikāgā. Jaunais Jung Hoseok, kurš mīlēja dejas, tagad ir plaši pazīstams kā j-hope, pasaulslavenās grupas BTS galvenais dejotājs un reperis. Pēc lielajiem panākumiem ar dziesmām “Dynamite” un “Butter” viņš sāk darbu pie sava pirmā oficiālā soloalbuma. Būdams noraizējies un satraukts par savu kā solo mākslinieka identitāti, j-hope sper soli pretī nezināmajam, lai “izkāptu no kastes” un dotos pasaulē. Filmā redzēsiet mākslinieka j-hope ikdienu 200 dienu garumā, sākot no “Jack In The Box” producēšanas un pirmatskaņošanas ballītes līdz pat viņa gatavošanās procesam, lai uzstātos uz “Lollapalooza” skatuves. Filma korejiešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Min Yunki caur daudz rūpēm un sapņiem divdesmit astoņu gadu vecumā ir nostiprinājis savu vietu industrijā kā pasaulslavenais mākslinieks SUGA no BTS. Atstājot aiz sevis unikālu darbu krājumu ar savu dabisko talantu, smago darbu un spožiem panākumiem, viņš strādā pie soloalbuma kā Agust D, uzsākot ceļojumu jaunu stāstu atklāšanā. No Lasvegasas, Malibu, Sanfrancisko un Tokijas līdz Čunčonai, Phjončhanai un Seulai – SUGA dodas ceļā, lai vēlreiz atrastu savu sapni. Filma korejiešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux