Chris Noah koncerts

“Vaidavas vasara 2024” turpinās! 8. augustā plkst. 19.00 aicinām uz mūziķa Chris Noah koncertu Vaidavas ezermalas estrādē.

Chris Noah ir latviešu mūziķis, kurš savā mūzikā veiksmīgi apvieno indie mūzikas elementus un mūsdienu popmūziku. Mūziķa autentiskais balss tembrs un spēja rakstīt oriģinālas un atmiņā paliekošas melodijas ir izpelnījušās Latvijas radio staciju, mūziķu un mediju atzinību un atbalstu. Pagājušā gada septembrī Chris Noah izdeva pirmo singlu latviešu valodā ar nosaukumu “Cik tālu vēl?”. Nedēļu vēlāk singls pirmo reizi dzīvajā izpildījumā bija dzirdams izpārdotā solo koncertā Rīgā, kultūrtelpā “Tu Jau Zini Kur”.

Chris Noah ir uzstājies gan pašmāju festivālos “Positivus”, “Summer Sound”, “Bauskas TasTe”, gan Reeperbahn festivālā Hamburgā, Tallinā, Tallinas Mūzikas nedēļā, kā arī ir iesildījis tādus māksliniekus kā “The Naked and Famous”, Tom Odell un LP. 2022. gadā mūziķis parakstījis ierakstu līgumu ar Sony Finland un pirmais kopā izdotais mini albums “Red Light” tika nominēts Latvijas ierakstu gada balvai kā gada pop-albums. Singls no šī paša EP – “Sunboy” – ieguva nomināciju “Gada dziesma”.

Ieeja: 12 EUR. Pasākuma dienā biļetes cena – 15 EUR. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”, savukārt pirms pasākuma – koncerta norises vietā. Bērniem līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot) ieeja Chris Noah koncertā Vaidavā bez maksas.

Plašāk par Vaidavas vasaru šeit.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux