Dream Teller | Sapņu teicēji

13. aprīlī, 18:00 ielūdzam uz Dream Teller | Sapņu Teicējs koncertu. Šis ir indie folkmūzikas (starpžanru) kolektīvs, kuram dziesmu teksti un stāstniecība ir galvenie darba virzītājspēki.  Viņi gūst iedvesmu no tādiem māksliniekiem kā Džonija Mičela, Deivids Krosbijs, Dirty Projectors un Bleiks Mills.

Viņu lirikas pēta cilvēku savstarpējo saikni, pārdzīvojumus un pārdomas par nozīmīgiem notikumiem pasaulē un vidi, kurā viņi atrodas. Grupa ved klausītājus cauri stāstījumam, kas metaforiski pievēršas politiskiem jautājumiem, velkot paralēles starp piedzīvoto un dabas procesiem. Mūzika iedziļinās pāra iegūtajā pieredzē ceļojot tālās zemēs, kur viņi meklē savu vietu pasaulē, kā arī skatupunktā, kas gūts sapņojot.

Visu grupas dalībnieku individuālā karjeras aptver plašu mūzikas spektru, kas ir pamanāms jau no pirmās klausīšanās reizes. Skaņa virzās caur improvizāciju, rūpīgiem aranžējumiem, bagātīgām vokālajām harmonijām un melodijām, kas paliks skanam ausīs arī pēc pirmā koncerta. Personīgie dziesmu teksti apvienojumā ar augsta līmeņa muzicēšanu uzreiz apbur klausītāju ar dzīvespriecīgām, kaleidoskopiskām, emocionālām un gleznainām skaņu ainavām.

Biļete: 15 eiro, Akustikā vai https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/136634 

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux