“Fiz-Kul-Tūre” 1. posms

No 26. aprīļa aicinām piedzīvot skriešanas, nūjošanas un velobraukšanas seriālu “Fiz-Kul-Tūre”, kura laikā dosimies iepazīt īpašo katrā Valmieras novada apvienībā un visās piecās novada pilsētās.

2023. gadā “Fiz-Kul-Tūre” plānota divās sezonās. Pavasara/vasaras sezonā būs astoņi posmi – četrus varēs veikt uz velosipēda, bet visus astoņus – skrienot vai nūjojot. Savukārt rudens/ziemas sezonā apceļosim visas piecas Valmieras novada pilsētas – Mazsalacu, Rūjienu, Sedu, Strenčus un Valmieru. Katrs posms būs atšķirīgs un ļaus iepazīt arvien jaunas novada dabas vērtības un vēstures līkločus.

“Fiz-Kul-Tūre” sacensību formāts ir draudzīgs ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam – gan ģimenēm ar bērniem, gan sportistiem, kuri tiecas pēc jauniem izaicinājumiem. Tajā varēs satikt domubiedrus, uzlabot savu fizisko veselību un atpūtināt prātu pēc ikdienas gaitām, jo tradīcija tikties darba dienu vakaros turpināsies arī šogad. Visi posmi norisināsies ar brīvo startu no plkst. 17.00 līdz 19.00, rezultātu fiksēšanai izmantos bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard.

Aicinām ieplānot “Fiz-Kul-Tūre” pavasara/vasaras sezonas posmus jau šobrīd un izmantot seriālu kā lielisku treniņu kopumu: 26. aprīlis – Oleru muiža, 3. maijs – Baiļi,  10. maijs – Dauģēnu dabas taka, 17. maijs – Kalndzirnavas, 24. maijs – Ķoņu dzirnavas, 31. maijs – Pukšu purvs, 7. jūnijs – Daliņu pludmale un 13. jūnijs – Vaidava.

Rudens/ziemas sezonas posmos tiksimies pilsētās: 27. septembris – Mazsalaca, 25. oktobris – Rūjiena, 15. novembris – Seda, 6. decembris – Strenči, 20. decembris – Valmiera. Dalībnieki, kuri piedalīsies vairākos posmos, cīnīsies par godalgotām vietām un iespēju iegūt savā īpašumā vērtīgas balvas turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai.

Pirmajā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” sezonā 2022. gadā piedalījās ap 1800 dalībnieku, to vidū gan profesionāli sportisti, gan sporta entuziasti no Valmieras un apkārtējiem novadiem. Reģistrēšanās un dalības apmaksa šī gada seriāla posmiem notiks platformā “Biļešu serviss”. Visai aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi valmierasnovads.lv.

Reģistrēšanās un dalības apmaksa seriāla posmiem notiks platformā “Biļešu serviss”.

  1. posms Oleru muiža – reģistrējies ŠEIT.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux