“Fiz-Kul-Tūre” 4. posms Kalndzirnavās

Aicinām piedzīvot skriešanas, nūjošanas un velobraukšanas seriālu “Fiz-Kul-Tūre”, kura laikā dosimies iepazīt īpašo katrā Valmieras novada apvienībā un visās piecās novada pilsētās.

2023. gadā “Fiz-Kul-Tūre” plānota divās sezonās. Pavasara/vasaras sezonā būs astoņi posmi – četrus varēs veikt uz velosipēda, bet visus astoņus – skrienot vai nūjojot. Savukārt rudens/ziemas sezonā apceļosim visas piecas Valmieras novada pilsētas – Mazsalacu, Rūjienu, Sedu, Strenčus un Valmieru. Katrs posms būs atšķirīgs un ļaus iepazīt arvien jaunas novada dabas vērtības un vēstures līkločus.

Ieplāno “Fiz-Kul-Tūre” pavasara/vasaras sezonas posmus jau šobrīd un izmantot seriālu kā lielisku treniņu kopumu: 26. aprīlis – Oleru muiža, 3. maijs – Baiļi, 10. maijs – Dauģēnu dabas taka, 17. maijs – Kalndzirnavas, 24. maijs – Ķoņu dzirnavas, 31. maijs – Pukšu purvs, 7. jūnijs – Daliņu pludmale un 13. jūnijs – Vaidava.

“Fiz-Kul-Tūre” sacensību formāts ir draudzīgs ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam – gan ģimenēm ar bērniem, gan sportistiem, kuri tiecas pēc jauniem izaicinājumiem. Tajā varēs satikt domubiedrus, uzlabot savu fizisko veselību un atpūtināt prātu pēc ikdienas gaitām, jo tradīcija tikties darba dienu vakaros turpināsies arī šogad. Visi posmi norisināsies ar brīvo startu no plkst. 17.00 līdz 19.00, rezultātu fiksēšanai izmantos bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard.

Reģistrēšanās un dalības apmaksa seriāla posmiem platformā “Biļešu serviss”:

17. maijā 4. posms Kalndzirnavās – reģistrējies ŠEIT.

Vairāk par skriešanas, nūjošanas un velobraukšanas seriālu uzzini: Fiz-Kul-Tūre 2023

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux