Fiz-Kul-Tūres 2. posms Ēvelē

15. maijā aicinām piedalīties Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” 2024. gada pavasara/vasaras sezonas 2. posmā, kas norisināsies Ēvelē.

Reģistrēšanās būs Ēveles muižas parka estrādē, un sacensības katrs varēs uzsāk sev ērtā laikā no plkst. 17.00 līdz 19.00, izvēloties pusstundas vai stundas garu apļu skrējienu, kas vedīs pa Ēveles muižas parku. Arī šajā posmā dalībnieki varēs piedalīties normatīvu izaicinājumā un Tūrisma spēlē, iepazīstot Ēveles muižas parka apkārtni.

Rezultātu fiksēšana notiks, izmantojot bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard, savukārt velobraucēji aicināti pieteikties izaicinājumā vietnē distanrace.com un sacensību norises dienā nobraukt sev vēlamo distanci jebkurā vietā Valmieras novadā.

Lai piedalītos virtuālajās sacensībās, kas tiek rīkotas DistantRace platformā, jāveic tikai 2 soļi – jāpiesakās sacensībām un jāieraksta sava sporta aktivitāte, lai iegūtu rezultātu. Pamācību apskati ŠEIT.

Sacensību formāts ir draudzīgs ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam – gan ģimenēm ar bērniem, gan sportistiem, kuri tiecas pēc jauniem izaicinājumiem. Tajā var satikt domubiedrus, uzlabot savu fizisko veselību un atpūtināt prātu pēc ikdienas gaitām.

Sezonas kopvērtējuma veiksmīgākie varēs iegūt trīs mēnešu abonementu “Spēka zona”, sporta apavus no veikala “MySport” turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai, bet gada kopvērtējumā – atpūtu brīvdienu mājā “Pļavas vidū”.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux