Grupas “Citi Zēni” koncerts

17. septembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centra rudens koncertsezonu atklās grupa “Citi Zēni”.

Pirmajos singlos apvienojot pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus, grupa “Citi Zēni” ir gada karstākais jaunums Latvijas popmūzikā. Pašpasludinātie repa prinči un 21. gadsimta popmūzikas dīvas, kuru grupas pamats ir eksplozīvā dzīvo performanču enerģija un ekscentriskais tēls. Muzikālās apvienības daiļradi var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu, ko grupa spilgti pierādījusi tādās kompozīcijās kā “Vienmēr kavēju”, “Parādi, kas tā ir”, “Suņi iziet ielās” un “Skaistās kājas”.

Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

Informācija koncerta apmeklētājiem:

  • ieeja pasākumā no plkst. 18.00, lai vari paspēt noskaņoties “Citi Zēni” koncertam DJ Alexx Rea izvēlētas mūzikas pavadījumā.
  • rudens koncertsezonas atklāšanas ballīte ar DJ Alexx Rea pie pults turpināsies arī pēc  grupas “Citi Zēni” koncerta.
  • biļetes cena: 12-16 EUR. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Biļete nav nepieciešama apmeklētājiem līdz 2 gadu vecumam.

Uzzini vairāk: www.vkc.lv.

Informāciju sagatavoja: Līga Tarbuna, Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja. Mob. tel.: 28382051, [email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux