Iedvesmas stāsti: ZIEMAS PELDES

Zinātāji teic, ka aukstajā sezonā, kad ārpus telpām pavadām krietni mazāk laika, ziemas peldēšana esot gluži kā glābiņš veselam ķermenim un garam. Esi domājis par ziemas peldēm, bet nevari saņemties izmēģināt? Vēlies uzzināt ilggadējo “roņu” pieredzi? “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla” ietvaros būs iespēja piedalīties divās ziemas peldētāju aktivitātēs – praktiskajā daļā jeb iedvesmas stāstos un aktīvajā daļā, kurā ikvienam interesentam būs iespēja izmēģināt nu jau tik ļoti populāro ziemas peldēšanu!

Iedvesmas stāsti: ZIEMAS PELDES

Sestdiena, 10.02, plkst. 18.00-19.00

Jāņa Daliņa stadions, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera

Dalība: bez maksas

Draudzīgā atmosfērā atskatīsimies netālā vēsturē, tostarp kā ziemas peldēšanas aizsākusies pasaulē, Latvijā un Valmieras novadā, būs iespēja aprunāties ar jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem, kā arī iepazīties ar Valmieras novada ziemas peldētāju “Valmieras roņi” pieredzes stāstiem.

ZIEMAS PELDE Daliņu pludmalē


Svētdiena, 11.02., plkst. 11.00-12.00

Daliņu pludmale, Valmiera

Dalība: bez maksas

Ziemas peldē Daliņu pludmalē gaidīsim gan pieredzējušus “roņus”, gan tos, kuri vēlas šo nodarbi uzsākt! Pēc “roņošanas” dalībnieki aicināti sasildīties saunā Jāņa Daliņa stadionā (plkst. 11.30-13.00).

Aicinām pieteikties Valmieras Olimpiskā centra Sporta festivāla norisēm, aizpildot pieteikumu: https://linktr.ee/valmierasoc

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux