Krauze pret Krauzi

 Sarunu vakars ar muzikāliem elementiem 5 raundos. Vada Ojārs Rubenis, mūziķu grupa  Kristapa Krievkalna vadībā.

Iemīļotas TV ētera personības, brāļi Valters un Arnis Krauzes ielūdz uz sarunu vakaru vieglā, neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Abiem brāļiem kopā Jaunajā 2024. gadā paliek apaļi 100 un tas ir atzīmēšanas vērts. Turklāt katrs no viņiem televīzijas ekrānos atšķirīgās formās un kanālos pavadījis jau 25 skaistus, piedzīvojumiem, izaicinājumiem un pieredzes bagātus gadus – Arnis ziņu dienestā, Valters vairāk humorista ampluā. Izklausās pēc nopietnas pieredzes bagāžas, vai ne? Tāpēc viņiem ir ko teikt un ar ko dalīties. Ar notikumiem, sastaptajiem cilvēkiem, kurioziem un citu pieredzēto.

To, ka šādam pasākumam būs būt izdomāja Valters Krauze un ievilka šajā avantūrā brāli, un idejai līdzi pavilka arī nozīmīgu Latvijas kultūras personāžu, sabiedrisko darbinieku un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri Ojāru Rubeni, kurš kļūs par vakara konferencjē, solot izāzēt abus brāļus, izvilkt ārpus komforta zonas un piešķilt sarunai uguntiņu. Ar Ojāra vadīto LTV raidījumu “Labvakar!” Atmodas laikā brāļi Krauzes uzauguši. Un arī par to Valteram, Arnim un Ojāram kopā būs ko parunāt.

Vakari solās būs jautri un tajos neiztrūks arī pārsteiguma elementi. Katrs vakars būs īpašs un atšķirīgs, jo katrā reizē būs kāds slepenais viesis – kāda visiem labi zināma un sabiedrībā iemīļota personība, kura saistīta ar konkrēto pilsētu.

Pasākuma programmā:

  • Sarunu vakars neformālā gaisotnē ar humoru, muzikāliem un spēles elementiem. Sarunas, video stāsti par dzīvi,tās priekiem, kurioziem un likstām, pastāvošo iekārtu u.tml.
  • Lai saruna jeb dialogs būtu kvalitatīvs ir nepieciešams uzdot pareizos jautājumus un to vislabāk paveiks neviens cits kā Ojārs Rubenis, pēc izglītības filologs, pēc profesijas žurnālists.
  • Vakara gaitā 5 sarunu raundi un muzikālais pavadījums kopā mūziķu grupa maestro Kristapa Krievkalna vadībā
  • Pārsteigums, slepenais viesis katrā pilsētā savs

Ja Tev patīk, ka lietas sauc īstajos vārdos, esi uz Tu ar jokiem un māki pasmieties ne tikai par citiem, bet arī pats par sevi, tad Tev šeit ir jābūt!

Biļetes: Biļešu paradīzes kasēs KRAUZE pret KRAUZI – Sarunu vakars ar muzikāliem elementiem…/Vada Ojārs Rubenis – biļetes Biļešu Paradīzē (bilesuparadize.lv)

Organizē: SIA IDL EVENTS

Atbalsta: TV3 un T/C Spice

www.facebook.com/saulrietakoncerti

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux