MTB velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”

3. jūnijā jau 15. reizi notiks tradicionālās MTB velobrauciena sacensības “Apkārt Burtnieka ezeram” – starta/ finiša vieta Vecates pagasta sporta laukumā, Vecatē.

Sacensības piemērotas ne tikai profesionāliem velobraucējiem un sportistiem, bet arī sporta entuziastiem, kuri tiecas pēc jauniem piedzīvojumiem, dabas mīļotājiem, velobraucēja faniem. Velobrauciens notiks pa dažāda seguma ceļiem (asfalts, lauku ceļi ar grants segumu, meža ceļi). Sacensību laikā transporta kustība būs daļēji ierobežota, tādēļ dalībniekiem lūgums būt uzmanīgiem, šķērsojot autoceļus.

Starts dalībniekiem tiks dots divās distancēs. Sporta klases jeb tradicionālajā maršrutā apkārt Burtnieku ezeram (49 km) un tautas klases distancē – vienas stundas brauciens Vecates muižas parkā, kur dalībniekiem būs iespēja sacensties dažādās vecuma grupās. Mazākie velobraucēji varēs sacensties bērnu distancē un DIP DAP braucienā.

Pēc sacensībām dalībniekiem būs iespēja mieloties ar zupu, pie kuras varēs pārrunāt piedzīvoto un atgūt spēkus. Uz vietas darbosies arī veloserviss, kas palīdzēs nelaimē nonākušajam velobraucējam.

Sacensību programma:

  • plkst. 9.30 dalībnieku ierašanās, reģistrācija, numuru izsniegšana distances apskate un iesildīšanās;
  • plkst. 10.20 DIP DAP brauciena starts;
  • plkst. 10.30 bērnu distances starts;
  • plkst. 11.00 starts sporta klases distancei (līdz 49 km);
  • plkst. 11.10 starts tautas klases distancei – 1 h brauciens;
  • plkst. 14.00 apbalvošana.

Pieteikto dalībnieku sarakstu apskati: MTB Velobrauciens apkārt Burtnieka ezeram 2023 dalībnieki

Pēc sacensībām dalībniekiem būs iespēja mieloties ar zupu, pie kuras dalībnieki varēs pārrunāt piedzīvoto un atgūt spēkus. Uz vietas darbosies arī veloserviss, kas palīdzēs nelaimē nonākušajam velobraucējam.

Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties ŠEIT.

Pieteikšanās no 1. maija tīmekļvietnē bilesuserviss.lv.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Valmieras novada pašvaldības Sporta pārvaldes sporta organizatori Diānu Krastiņu, rakstot e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 20264676.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux