PELD-DIENĀ 2024 aicināts piedalīties ikviens

Jau trešo reizi Valmieras peldbaseinā tiek rīkota PELD-DIENA, kas šogad notiek Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla ietvaros, un dalība tajā ir bez maksas! PELD-DIENA 2024 Valmieras peldbaseinā risināsies sestdien, 10. februārī, plkst. 12.00-14.00 un tajā dalību aicinām ņemt ikvienam!

Nu jau ikgadējajā pasākumā ikvienam ir iespēja pārbaudīt savus spēkus brīvā stila peldējumā pēc individuāla starta.

Inga Amerika, Valmieras peldbaseina projektu vadītāja: “Priecājamies, ka šis  2022. gadā aizsāktais pasākums, pateicoties lielajai interesei un atsaucībai, ir kļuvis par ikgadēju. Esam raduši iespēju, Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla ietvaros, to šogad organizēt bez dalības maksas, tāpēc, vēl jo vairāk, aicinu ņemt dalību PELD-DIENĀ 2024, kas pieejama ikvienam interesentam, lai jautri un aktīvi pavadītu dienu kopā ar ģimeni un draugiem”.

Pieaugušie varēs peldēt 50 m vai 100 m distances, bērni – 25 m vai 50 m distances. Pavisam mazie peldētāji un iesācēji, no plkst. 13.00 līdz 14.00, savas prasmes varēs pārbaudīt vidējā mācību peldbaseinā, pārpeldot to divas, četras vai vairāk reizes. 

Ja nepieciešams, dalībnieki varēs izmantot inventāru – peldbaseina nūdeli vai dēlīti.  PELD-DIENAS noslēgumā tiks apbalvoti lielā peldbaseina katras distances trīs ātrākie peldētāji.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība pieaugušā pavadībā. Katram dalībniekam lūgums parūpēties par peldcepuri, peldkostīmu, dvieli un piemērotiem maiņas apaviem.

Uz tikšanos Valmieras peldbaseinā!

PELD-DIENU organizē Valmieras Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un tā risinās “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla” ietvaros, kas 2024. gada februārī aicina iedvesmoties aktīvam dzīvesveidam, ņemot dalību kādā no teju 50 bezmaksas aktivitātēm!

Valmieras Olimpiskais centrs ir starptautiskiem standartiem atbilstošs sporta komplekss, kas piedāvā plašu sporta infrastruktūras pakalpojumu klāstu profesionāliem sportistiem, pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem.

Plašāka informācija: Rūta Lapiņa, SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, Komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste, Kontaktinformācija: [email protected], +371 26534501

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux