Pielietojamās improvizācijas 2. nodarbība

22. martā plkst. 18.00 interesenti aicināti uz pielietojamās improvizācijas 2. nodarbību Vaidavas pagasta bibliotēkā, ko vadīs personīgās izaugsmes trenere, grāmatas “Improvizē savai izaugsmei” autore Aija Iesalniece.

Kopumā notiks sešas nodarbībās, katru otro nedēļu – 8.03., 22.03, 5.04., 19.04., 3.05., 17.05.

Kas ir pielietojamā improvizācija?

“Tā ir jaudīga mācību metode visu vecumu cilvēkiem, kas praktiskā darbībā palīdz apgūt darbā un ikdienā nepieciešamās prasmes. Mācības ir īsu un fokusētu spēļu kopums, kas ļauj teoriju praktizēt mācību telpā – psiholoģiski drošā vidē. Praktizējot jaunu prasmi spēļu veidā, dalībnieks iegūst pozitīvus impulsus, kas ļauj prasmei nostiprināties un dabiski izpausties. Tas nozīmē, ka negaidītās vai nepārtraukti mainīgās situācijās, dalībnieks spēs saglabāt mieru un asu prātu, lai rastu veiksmīgus risinājumus un pārliecinoši izmantotu savas zināšanas un pieredzi tad, kad to visvairāk vajag,” tā par pielietojamās improvizācijas metodi grāmatas autore.

Aija Iesalniece ir pielietojamās improvizācijas ieviesēja Latvijā – vieslektore augstskolās komunikācijas un improvizācijas kursu programmās; starptautiskās pielietojamās improvizācijas apvienības “Applied Improvisation Network” biedre; sertificēta supervizore un vadības psiholoģijas maģistre, kura savās darbā pētījusi un izstrādājusi improvizācijas teātra metožu pielietojumu supervīziju un personības izaugsmes treniņu kursiem un  lekcijām.

Drosme un pārliecība rīkoties, spēja pielāgoties neparedzamajam, prasme saskatīt iespējas izaicinošās situācijās – par šīm un vēl citām tēmām improvizēsim Aijas Iesalnieces vadītajās nodarbībās “Improvizē savai izaugsmei” Vaidavas pagasta bibliotēkā.

Dalība bez maksas.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux