Pop-Up restorāns “30. gadi Romas viesnīcā”

4. novembrī plkst. 13.00, 16.00 vai 19.00 aicinām apmeklēt Mujānu biedrības namā Pop-Up restorānu “30. gadi Romas viesnīcā”.

Šajā Pop-up restorānā esam apvienojuši ēdienu un stāstu, ko gatavos un stāstīs talantīgais ēdienu meistars un tikpat talantīgais Jaunā Rīgas teātra aktieris Ritvars Toms Logins.

Romas viesnīca bija Rīgas vizītkarte, Latvijas brīvvalsts simbols, kas zuda līdz ar Latvijas brīvību, nodegot Otrā pasaules kara laikā. Aleksandrs Bāris atmiņu romānā “Mani skaistākie gadi Latvija” stāsta par savu pieredzi, strādājot Romas viesnīcā par viesmīli no 1930. līdz 1941. gadam. Par piedzīvojumiem, par ikdienu un par ēdieniem, ko viesi brauca baudīt no visas pasaules. Šo pasākumu veidos stāsti un ēdieni, kas aprakstīti šajā romānā. Mans mērķis ir kopā ar Jums ielūkoties šajā zudušajā pasaulē.

Ritvars par Pop-up restorānu “30. gadi Romas viesnīcā”

Pasākuma ēdienkarti šoreiz glabājam noslēpumā! Taču atklāt varam to, ka Jūs sagaida četru kārtu maltīte, kas gatavota pēc oriģinālajām 30. gadu receptēm Ritvara Toma Logina interpretācijā. Tāpat uz vietas būs pieejami pieskaņoti vīni un bezalkoholiskie dzērieni.

Pieteikties pusdienām plkst. 13:00 vai 16:00, vai vakariņām plkst. 19:00 vari, zvanot 29829588 vai rakstot [email protected].

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux