Rodi enerģiju Zilākalnā!

Vai arī Tu apņēmies Jaunajā gadā pamēģināt ko nebijušu, bet neesi vēl izlēmis, ko tieši vēlies? Zilaiskalns tautā jau izsenis zināms kā spēka un enerģijas smelšanās vieta. Tāpēc 24. februārī no plkst. 12.00 līdz 13.30 aicinām uz cigun (Ci – enerģija, Gun – darbs) nodarbību Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrā.

Tāpat kā Zilaiskalns, cigun saistās ar enerģijām, un nodarbības laikā Līga Jeleviča, sertificēta cigun instruktore, pastāstīs un pamācīs, kā, dažādas kustības apvienojot ar pareizu elpošanu, var uzlabot mūsu pašsajūtu. Šis ir sens, tradicionāls vingrošanas veids, kura izcelsmes valsts ir Ķīna, bet pēdējos desmit gadus strauju popularitāti ieguvis arī rietumu valstīs. Vingrinājuma pamatā ir lēnas, maigas kustības, rāma, pieskaņota elpa un mierīgs prāts. 

Šī veselības uzturēšanas sistēma ir draudzīga dažāda vecuma interesentiem ar atšķirīgu fiziskās sagatavotības līmeni, tāpēc aicināti pieteikties visi interesenti. Tā kā dalībnieku skaits nodarbībā ir ierobežots, savu dalību aicinām pieteikt laikus, zvanot pa tālruni 26122943, rakstot uz e-pastu [email protected] vai aizpildot anketu šeit.  Dalības maksa par nodarbību ir 5 EUR, norēķināšanās jāveic Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku ielā 1, Valmierā) līdz 22. februārim. Uz nodarbību līdzi nepieciešams paņemt maiņas apavus un vingrošanas paklājiņu.

Cigun prakse ir atzīta dažādu profesionāļu nozarēs, palīdzot uzlabot arī darba efektivitāti. Ja arī Tu vēlies izzināt sevi, sajust enerģiju, kas slēpjas Tevī, piesakies. Tiekamies jau februāra beigās!

Informāciju sagatavoja: Annija Pabrika, Valmieras novada pašvaldības Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centra vadītāja, Mob. tālr.: 26122943, ztornis.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux