Skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”

7. jūlijā Vaidavā jau 43. reizi norisināsies tradicionālais skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”. Ikviens skrējējs un skriešanas entuziasts aicināts pieteikties skrējienam līdz 3. jūlija plkst. 23.59, reģistrējoties tiešsaistē biedrības “Sporta klubs SPORTLAT” tīmekļvietnē sportlat.lv. Sacensību dienā jauna reģistrācija skrējienam būs par paaugstinātu dalības maksu.

No plkst. 8.40 norisināsies dalībnieku numuru izņemšana un jaunu dalībnieku reģistrācija, plkst. 9.40 startēs bērnu grupu dalībnieki, bet jau plkst. 11.00 starts tiks dots tradicionālajai 11,7 km distancei apkārt Vaidavas ezeram. Skrējienā tiks noskaidroti arī ātrākie skrējēji vīriešu un sieviešu konkurencē “Vaidava Ceramics” sprinta posmā. 

Dalībnieku apbalvošana plānota ap plkst. 13.30. Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad bērnu grupu godalgoto vietu ieguvēji netiks apbalvoti, taču katrs dalībnieks pēc finiša saņems piemiņas medaļu un pārsteiguma balviņu.

Reģistrēto dalībnieku sarakstu var apskatīt: ŠEIT.

Sacensību nolikums: skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”

Skrējienu atbalsta “TEHAUTO Valmiera” un “Vaidava Ceramics”. Pasākumu organizē Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Sporta klubs SPORTLAT”.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux