Starptautisks Manhetenas īsfilmu kinofestivāls

Valmiermuižas alus viesistabā 5. oktobrī plkst. 19.00 kino gardēžus aicina uz starptautisko Manhetenas īsfilmu kinofestivālu!

Valmiermuižas alus viesistabā 5. oktobrī plkst. 19.00 kino gardēžus aicina uz starptautisko Manhetenas īsfilmu kinofestivālu!MANHATTAN SHORT ir unikāls pasākums, kurā katrs skatītājs ir kinokritiķis. Vairāk nekā 100 000 kinomīļu visā pasaulē vienas nedēļas laikā apvienojas ar mērķi – skatīties un balsot par vienu no 10 labākajām pasaules īsfilmām.Šogad programmā ir kopēja tēma – par saskarsmi ar nelaimēm, neatkarīgi no tā, vai tās ir uzspiestas no citiem vai radušās personisku apstākļu dēļ. 10 finālistu īsfilmu atlasē ir stāsti, kas ir dramatiski, dažreiz humoristiski, reizēm maģiski un vienmēr iedvesmojoši!

Filmas tiek izrādītas angļu un oriģinālvalodā ar latviešu un krievu subtitriem.- Apmeklētāju vecums: 12+.- Biļetes cena: 5 EUR (https://www.bezrindas.lv/lv/manhetenas-isfilmu-kinofestivals-valmiermuiza-1/12450/)

Ikviens skatītāju balsojums tiks nosūtīts uz MANHATTAN SHORT galveno mītni, un uzvarētājs tiks paziņots 2023. gada 9. oktobrī ceremonijā Ņujorkā. Festivāla rezultāti tiks publicēti tīmekļa vietnē www.ManhattanShort.com un arī festivāla Latvijas Facebook lapā.Festivālu Latvijā rīko Moon Films, Valmiermuižā pārstāv Valmiermuižas kultūras biedrība. Festivāls notiek ar ASV vēstniecības Latvijā un Rīgas Domes atbalstu. Informatīvi pasākumu atbalsta radio SWH un SWH+.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux