Tradīcijām bagātais pasākums “Kocēnu pavasaris 2023”

Pirmajās Lieldienās, 9. aprīlī, Kocēnos, pie Kokmuižas pils norisināsies tradīcijām bagātais pasākums “Kocēnu pavasaris 2023” ar svētku tirdziņu un daudzveidīgu aktivitāšu programmu maziem un lieliem apmeklētājiem.

No plkst. 10.00 līdz 15.00 notiks Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku darinājumu tirdziņš, kurā piedalīsies aptuveni 100 tirgotāju. Tajā varēs atrast gan gardumus svētku galdam, gan skaistus darinājumus – rotas, dabīgo kosmētiku, rotaļlietas un daudz ko citu. Pavasara tirdziņu neatņemama sastāvdaļa ir stādi – arī Kocēnos varēs iegādāties puķu stādus savam košumdārzam, kā arī dārza darbiem noderīgus darbarīkus.

Bērnu priekam ciemos “Kocēnu pavasaris 2023” būs ieradušies mini ZOO “Mežiņi” ar lielu un mazu trusīšu saimi.

Plkst. 11.00 uz lielās skatuves sāksies svētku koncerts kopā ar Lieldienu Zaķi Žani. Koncertā uzstāsies Valmieras Kultūras centra saksofonu ansamblis “Valmieras meitenes”, vokālās studijas “Notiņas” bērni, Dikļu deju grupa “Estrelas”, Kocēnu Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) “Savieši”, Kocēnu pamatskolas tautas deju kolektīvs “Saulītes”, Brenguļu Kultūras nama VPDK “DZIETI”. Dančos lustinās deju folkloras kopa “Dandari” no Rīgas.

Paralēli koncertam darbosies radošā darbnīca “Lieldienotava”, kur būs iespēja krāsot olas, rotājot tās ar dabas veltēm un sīpolu mizām un pēcāk tās ietīt krāsainos dzīparos. Varēs izšūpoties šūpolēs un sacensties olu ripināšanā. Iekrāsot olas citādos rakstos vaskā un krāsās ikviens interesents varēs kopā ar Mariju Mišeļenko no Ukrainas.

Aicinām uz pasākumu ņemt līdzi visskaistāko olu, kas piedalīsies izstādē!

Kopā ar Ingu Loginu bērni varēs piedalīties radošajā darbnīcā “Mans Lieldienu zaķis”. Gaidot pavasari, koka darbnīcā pie Zaķa būs iespēja izgatavot kādu interesantu un noderīgu lietu no koka.

Kā jau ierasts, pasākuma noslēgumā norisināsies tradicionālā “Kocēnu pavasara” loterija ar bagātīgu balvu fondu ar mājražotāju un amatnieku sarūpētiem labumiem.

Uz tikšanos Kocēnos!

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux