“Uz balli ielūdz Adamsu ģimenīte”

1.septembrī plkst.19.00 pie Strenču Kultūras centra notiks vasaras jautrais koncertšovs bērniem “Uz balli ielūdz Adamsu ģimenīte”.
Ieeja bez maksas.

Muzikālā koncertšova stāsts būs par Mortīciju un Gomesu, kuri nezina kā iepriecināt savu meitu Vensdeju, kad viņa brīvlaikā atgriezusies no mācībām Nevermoras akadēmijā.

 Meitenei prieku nesniedz nedz tēva bēru marša spēlēšana uz ērģelēm, nedz bērnības mīļākās spēles ar elektrisko krēslu, pat puķu lasīšana kapos vairs nešķiet aizraujoša. Visu padara vēl sliktāku ziņa, ka brālis Pagslijs kopā ar tēvoci Festeru un Roku ir aizbraucis pie Vecmāmiņas. Vensdeja jūtas pamesta, viņa nolemj ieslēgties savā istabā, spēlēt čellu un nenākt ārā mūžīgi. Mortīcija un Gomess ir satraukuma pilni un viņiem rodas plāns, kā meitai tomēr radīt prieku – taisīt balli, uz kuru ielūgt visdīvainākos viesus no malu malām, aicinot tiem sagatavot priekšnesumus, kas Vensdejai varētu šķist īpaši un iepriecinoši.

 Vai balles noslēgumā visi viesi un arī koncertšova apmeklētāji būs apguvuši pasaules jaunāko TikTok deju hitu un varēs to nodejot kopā ar Vensdeju, to mēs redzēsim humoristiskākajā, pasaules superhitiem bērniem un jauniešiem piepildītākajā, dziedošajā, krāšņu kostīmu uzburtajā koncertšovā bērniem “Uz balli ielūdz Adamsu ģimenīte”.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux