Valmieras novada ielu stāsti Valmierā

Ceturtdien, 21. martā plkst.18.00, Pasaules Ūdens dienas priekšvakarā, aicinām uz pirmo no pasākumu cikla “Valmieras novada ielu stāsti” norisēm – izzinošu un stāstiem bagātu ekskursiju ar gidi, vēstures pasniedzēju un novadpētnieci Inetu Amoliņu! Dalībnieki pastaigas laikā tiks vesti ainaviskā ceļojumā gar Valmieras centrālās ielas – Gaujas – krastiem. Lai arī simboliski par šo pasākumu cikla pirmo ielu izvēlēta Gauja, visos pārējos stāstos galvenā loma būs ielām tās tradicionālā izpratnē.

Dalība pasākumā ir 5 EUR (pirmsskolas vecuma bērniem dalība bez maksas). Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots aicinām pieteikties iepriekš, zvanot pa tālruni 26332213, rakstot uz e-pastu [email protected] vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku ielā 1). Uz pārējiem pasākumu cikla posmiem interesenti aicināti pieteikties atsevišķi, informācija par tiem būs aktualizēta lapā visit.valmiera.lv, kā arī Visit Valmiera sociālajos medijos, tuvojoties norisēm.  

Kādus vēl stāstus atklāj citas Valmieras ielas, aicinām uzzināt Valmieras novada Tūrisma pārvaldes sagatavotajā izdevumā “Valmieras ielu stāsti”.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtie fotoattēli un video var tikt izmantoti, lai atspoguļotu pasākuma norisi un popularizētu Valmieras novadu. 

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux