Ziemassvētki Mazsalacā 2023

Gadu no gada krāšņāk, augstāk, tālāk, stiprāk un jaunos izaicinājumos-silti, krāšņi, aizkustinoši un radoši ir bijuši visi iepriekšējie gadi Mazsalacas Ziemassvētkos.

Šogad, pasaule šķiet griežas nesaprotamā ātrumā un virzienā, daba ir neprognozējama un arī cilvēki šķiet mazliet norūpējušies vairāk kā citus gadus.

Šī gada Mazsalacas Ziemassvētki aicina uz mieru, sirsnību un siltumu.

Uz iekšējo un ārējo, jo Mazsalacas iekdienas miers un sakārtotība kopā ar dabas devu, iespējams ir tieši tas kas vajadzīgs gan mums pašiem, gan pilsētas viesiem un visai zemei kopumā.

Atceroties iepriekšējos gadus – arī šogad aicinam kopā nosvinēt un ģenerēt sajūtas tādas, kādas tās bijušas šajos svētkos.

Siltums, prieks, miers, saviļņojums, pārsteigums un kopā būšana. 

Četri īpaši koncerti kultūras centrā un baznīcā, sveču taku pastaigas Mazsalacas ielās un vismaz čertri mazie adventes ieskandināšanas pasākumi.

Mierīgākie, bet sajūtu ziņā krāšņākie – sanāksim kopā pie vienas uguns sildīties un dziesmās vienoties.

“Esam krietni lauzījuši galvas, lai padarītu Mazsalacu Ziemassvētkos par emociju epicentru. Šogad mazākā apjomā un vērienā, bet ļoti uz iekšu-uz cilvēkiem vērstu skatienu un kopā sasildīšanos. Virmojošās uguns bumbas, gaismu dārzi, lāzeršovi-nemaz nav slikti, bet šogad pēc pandēmijas un karadarbības ēnā, nestabilitātes un trauksmes pavadā – tieši arī gribam šo Mazsalacas šarmīgo mieru, skaistumu un emociju kamolīti paturēt mazākā mērogā, laipni gaidot pulkā tos, kas bauda nesteidzoties, mierīgi un ar prieku ” – smaidot bilst pasākuma producenti.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux