Satiksmes ierobežojumi Valmieras pilsētas svētku laikā

No 22. līdz 24. jūlijā aicinām doties svētku randiņā uz Valmieras 739. dzimšanas dienu, kurā parunāsimies, pasmiesimies, paklausīsimies, paskatīsimies, padejosim, padomāsim, pastaigāsimies, pabraukāsimies, paskriesim, pavizināsimies, paleposimies, padarīsim, paēdīsim, papriecāsimies!

Svētku laikā ir plānotas vairākas satiksmes organizācijas izmaiņas un satiksmes ierobežojumi.

Saistībā ar svētku centrālā laukuma iekārtošanu un plānotajiem svētku pasākumiem no ceturtdienas, 21. jūlija plkst. 22.00, līdz svētdienai, 24. jūlija plkst. 06.00, satiksmei tiks slēgta Bastiona iela (posmā no Ozolu ielas līdz Katrīnas ielai) un Katrīnas iela.

Piektdien, 22. jūlijā, no plkst. 17.30 līdz plkst. 19.30 būs slēgta Semināra iela un Smilšu iela (posmā no Dārza ielas līdz Grants ielai). Uz Semināra ielas un Smilšu ielas notiks dalībnieku stāšanās pilsētas svētku gājienam “Valmiera lepojas!”.

Gājiena norises laikā no plkst. 19.00 līdz plkst. 20.30 satiksme būs slēgta Lāčplēša ielā, Raiņa ielā (posmā no Beātes ielas līdz Lāčplēša ielai), Tērbatas ielā (posmā no Lucas ielas virzienā uz Lāčplēša ielu), pār Gaujas tiltu un Cēsu ielā (posmā no centra rotācijas apļa līdz rotācijas aplim pie autoostas). Gājiena laikā no plkst. 19.00 līdz plkst. 20.30 satiksme būs ierobežota Rīgas ielā un Lāčplēša ielā (no Limbažu ielas līdz Sv. Sīmaņa baznīcai).

Pasākuma “Harmonija brīvdabā” norisei no piektdienas, 22. jūlija plkst. 15.00, līdz sestdienai, 23. jūlija plkst. 3.00, būs slēgts Palejas ielas posms (no Lucas ielas līdz Dīvaliņu ielai)

Sestdien, 23. jūlijā, no plkst. 6.00 līdz plkst. 18.00 autotransporta satiksmei būs slēgta Rīgas iela (posmā no Kārļa Baumaņa ielas līdz Limbažu ielai) un Rīgas ielai blakus esošo ielu posmi saistībā ar Amatnieku un mājražotāju tirgus norisi. Savukārt pasākuma “VINDA Street food’’ laikā no plkst. 6.00 līdz plkst. 18.00 būs slēgta arī Veides iela un Strazdu iela.

Valmieras pilsētas svētku laikā automašīnas varēs novietot stāvlaukumos: Rīgas ielā 91, Leona Paegles ielā 40A, Andreja Upīša ielā 1, K.Baumaņa ielā 8A, Lāčplēša ielā 2, Pilskalna ielā 3, Bruņinieku ielā 1, Zvaigžņu ielā 4, Meža ielā 12A, Cēsu ielā 4, Tērbatas ielā 13, Raiņa ielā 11, Raiņa ielā 3, Dīvaliņa ielā 15, Rīgas ielā 25C, Rīgas ielā 13 un citviet.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus būt uzmanīgiem un sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Svētkus organizē Valmieras novada pašvaldība. Svētku programma ir pieejama vietnē valmierasvin.lv.

Informāciju sagatavoja: Marija Melngārša, Valmieras novada pašvaldības, Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas, komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr. 26351628

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux