Lux Express paplašina savienojumu iespējas no Valmieras uz Igauniju

Sākot ar 1. jūliju, Lux Express veica izmaiņas grafikā un ieviesa jaunus atiešanas laikus no Rīgas uz Tartu, kā arī paplašināja ceļojumu iespējas no Valmieras uz Tallinu un Narvu, nodrošinot pasažieriem ērtu nokļūšanu Igaunijas lielākajās pilsētās.

Jaunais saraksts no Rīgas uz Tartu ir pieejams ar sekojošiem atiešanas laikiem: 07:30, 12:45 un 18:45, savukārt no Tartu uz Rīgu – 08:15, 11:00 un 18:20. Šāds grafiks ļauj pasažieriem izvēlēties sev piemērotus atiešanas laikus, kas vislabāk atbilst viņu ceļojumu mērķim, piedāvājot lielākas ērtības gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem.

Turklāt no Valmieras uz Tartu tagad kursē jauns reiss plkst. 14:35, ar diviem reisiem no Tartu uz Valmieru plkst. 08:15 un 11:00.

“Valmieras sauklis šogad ir “Pa ceļam uz Tartu 2024”, kas ir Eiropas kultūras galvaspilsēta un parāda tuvās attiecības starp abām pilsētām.”  stāsta Aldis Ķibēns, Lux Express Baltijas biznesa attīstības vadītājs. “Palielinot reisu skaitu, kas piestās Valmierā Lux Express vēlas dot saviem pasažieriem ne tikai iespēju iepazīt vienu no Latvijas skaistākajām pilsētām, bet arī Valmieriešiem nodrošināt ērtu satiksmi ar Tartu un pārējo Igauniju. Mēs ticam, ka mūsu ērtie autobusi dos cilvēkiem vairāk iespējas baudīt abu pilsētu kultūras pasākumus un veicinās ekonomisko sadarbību.”

Līdz ar šīm izmaiņām Lux Express pasažieriem no Valmieras tagad ir arī tiešas pārvietošanās iespējas uz Ida-Virumaa rajona pilsētām, kā Narva, Jehvi un Sillamē. Turklāt grafiks ir pielāgots ērtākai ceļošanai uz Tallinu caur Tartu, ar pārsēšanās gaidīšanas laiku aptuveni 40 minūtes.

Visus starptautiskos maršrutus apkalpo moderni “Scania Irizar” autobusi. Visos autobusos ir pieejams bezmaksas Wi-Fi un personīgais multivides ekrāns. Brauciena laikā ir pieejami bezmaksas karstie dzērieni, piemēram, kafija, tēja un kakao. Autobusos ir arī tualete, gaisa kondicionieris un kontaktligzdas ierīču uzlādei.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux