15. decembrī VDMV MARKA tirdziņš

15. decembrī no plkst. 15.00 līdz 20.00 MIKC Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā Purva iela 12 1. stāvā (zālē), Valmierā notiks tradicionālais audzēkņu darbu tirdziņš “MARKA”.

Tuvojoties Ziemassvētkiem, notiks ikgadējais tradicionālais MIKC Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu darbu  tirdziņš “MARKA”, kur audzēkņi  Skolēnu mācību uzņēmumu ietvaros, izgatavojuši unikālus produktus: sveces ar īpašu dizainu un smaržu, skiču bloki no otrreizējiem papīriem, T-krekli ar dizaina apdruku, apģērbi gan ar atstarojošiem elementiem, gan autentisku dizaina apgleznojumu, krāsojāmās grāmatas, Ziemassvētku kartiņas,  rotaslietas un tamborēti dzīvnieciņi u.c., kas noderēs pašiem vai būs kā maza, bet sirsnīga dāvana tuvajiem. Tas attiecīgi audzēkņiem veicina gūt praktiskas iemaņas uzņēmējdarbībā un stiprina uzņēmējspējas.

Līdzās būs arī MIKC Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas pedagogu un profesionālās ievirzes (Mākslas skolas) audzēkņu, kā arī Valmieras koprades darbnīcas “DARE”  izgatavotie oriģinālie darbi.

Informāciju sagatavoja:
skolotāja Evita Eglīte

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux