Aicina uz meistarklasēm Valkas novadā

Valkas novada pašvaldība projekta Nr.LVIII-055 “No hobija uz biznesu” ietvaros organizē divu dienu pasākumu 2023.gada 3.- 4.oktobrī “Meistarklases projekta “No hobija uz biznesu” ietvaros Valkas novadā”.

Aicinām Valmieras novada amatniekus un mājražotājus piedalīties iepriekš minētajos pasākumos, zvanot Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālistei Gunai Ķiberei pa tālruni 29464888 vai rakstot e-pastā: [email protected]

Sagaidāmas divas bagātīgiem notikumiem piepildītas dienas – viesošanās un meistarklases dizaina darbnīcā “Rotu dārzs”, viesošanās z/s “Kurģi” un viesu namā “Ausmas”, meistarklase “Veco lietu otrā dzīve” un konfekšu pušķu veidošana Luturskolā.

Dalības maksu, kafijas pauzes, pusdienas, vakariņas dalībniekiem nodrošinās Valkas novada pašvaldība. No katra projekta partnera budžeta tiks apmaksāti transporta un naktsmītnes izdevumi.

Pasākumu programma

Eiropas Savienība

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Valmieras novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux