Aicinām apmeklēt amatnieku un mājražotāju tirdziņus Valmieras novadā!

Reižu pa reizei mums ikvienam gribas izbaudīt priecīgo kņadu, pirkšanas un pārdošanas prieku, kas valda tikai un vienīgi tirdziņos. Jaukā tirdziņu gaisotne papildina pilsētu svētkus un iepriecina ikdienā.

2024. gadā, tāpat kā iepriekšējos gados, Valmieras novadā plānoti dažādi amatnieku un mājražotāju tirdziņi, kuros tiks piedāvātas Valmieras novadā radītās preces, izaudzētie veselīgie dārzeņi, visgardākie ievārījumi, vitamīniem bagāti dzērieni, kraukšķīgākie kliņģeri un maizītes.

Valmieras novada amatnieki un mājražotāji prot uzburt noderīgas un praktiskas lietas, veselīgus gardumus, kā arī visdažādākos brīnumus skaistumam un dvēseles iepriecināšanai.

Arī šajā gadā pircējus gaidīs pilsētas svētku tirdziņi Valmierā, Mazsalacā un Rūjienā. Tirgošanās notiks tradicionālajos pasākumos visā Valmieras novadā – tirdziņā “Kocēnu pavasaris”, Saldējuma svētkos Rūjienā un Gaujas plostnieku svētkos Strenčos, Tomātu svētkos Brenguļos un Ķēniņa Tālivalža svētkos Trikātā, Kokmuižas svētkos, Burtnieka ezera svētkos un Brūža svētkos Naukšēnos.

Pircēji un pārdevēji satiksies pavasara, rudens un Ziemassvētku tirdziņos Valmierā un citviet, kā arī gadskārtu tirdziņos “Gardu Muti” Valmiermuižā. Kā allaž varena tirgošanās sagaidāma Simjūda gadatirgū Valmierā.

Strenčos arī šogad katra mēneša trešajā sestdienā notiks ikmēneša tirdziņi, kuros gaidīti pārdevēji un pircēji.

Informācija par tirdziņiem un pieteikšanās kārtība atrodama Valmieras novada pašvaldības tīmekļvietnē www.valmierasnovads.lv.

Tiksimies tirgos un tirdziņos Valmieras novadā visā 2024. gada garumā! Lai valda pirkšanas un pārdošanas prieks!

Tirdziņu plāns var tikt mainīts/papildināts. Pirms došanās uz tirdziņu aicinām pārliecināties par pasākuma esamību tīmekļvietnē www.valmierasnovads.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux