Aicinām uz Ziemassvētkiem Mazsalacā

Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, aicinām uz Ziemassvētkiem Mazsalacā, lai piedzīvotu mieru, sirsnību un sirds siltumu.

No plkst. 12.00 līdz 20.00 kafejnīcā “Būda” (Rīgas iela 17) būs īsta svētku noskaņa. Tur no plkst. 12.00 līdz 16.00 būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti un rūķi. Savukārt no plkst. 18.00 līdz 20.00 – gaismas triki un eksperimenti ar astronomu, fizikas fanu Aivi Meijeru.

No plkst. 14.00 līdz 20.00 aicinām uz Mazsalacas Amatu māju (Rīgas iela 10). Tur būs iespēja apskatīt un iedvesmoties no meistaru darbiem, kā arī iespēja iegādāties Ziemassvētku dāvanas, ko sarūpējuši Mazsalacas tautas daiļamata meistari.

No plkst. 15.00 līdz 20.00 Saieta un Tirgus laukumos norisināsies Ziemassvētku gardumu tirdziņš. Tirgotājus lūdzam pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski šeit.

Plkst. 16.00 brīnišķīgs Ziemassvētku koncerts skanēs Mazsalacas Sv. Annas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā (Baznīcas iela 24), muzicējot Mazsalacas Kultūras centra jauktajam korim “Salaca” (diriģente Arta Zunde, kormeistars Gatis Burvis). Plkst. 17.00 uzstāsies Uģis Prauliņš un kamerkora “DeCoro” grupa. Ieeja par ziedojumiem.

Plkst. 20.00 Mazsalacas Kultūras centrā aicinām uz latviešu mūzikas dueta Čipsis un Dullais Ziemassvētku koncertu. Biļetes iepriekšpārdošanā 10 EUR, koncerta dienā – 15 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Mazsalacas Kultūras centrā un “Biļešu Paradīze” kasēs. Tāpat arī aicinām līdz 22. decembrim piedalīties konkursā ar iespēju saņemt ielūgumu divām personām (plašāka informācija Mazsalacas Kultūras centra Facebook lapā).

Ziemassvētkiem piestāv brīnumi. Aicinām doties tur, kur vedīs sveču liesmiņu ceļš. Svētku programmā gaidāmi vēl citi pārsteigumi.

Jāpiemin, ka no plkst. 16.00 līdz 19.00 būs iespēja apmeklēt Mazsalacas muzeja ekspozīcijas (Parka iela 31). Ieejas maksa – pēc noteiktā cenrāža. Plašāka informācija, zvanot pa tālruni 26519165. Mazsalacas Kultūras centrā iespējams aplūkot Tautas lietišķās mākslas studijas “Mazsalaca”, vadītāja Gaļina Birkava, dalībnieku darbu izstādi “Apliecinājums”. Kultūras centra skatlogos – Amatu mājas roku darbu darbnīcas un keramikas darbnīcas dalībnieku darbu izstāde “Ziemas dārzs”. Pie Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestādes “Dārziņš” (Parka iela 14) skatāma pirmsskolas audzēkņu un Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde.

Tiekamies Mazsalacā!

Norišu laikā tiks fotografēts vai filmēts.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux