Aktualitātes mazajiem uzņēmējiem

 • 7. un 21. novembrī plkst. 10.00 Rūjienas tautskola aicina uz adīšanas meistarklasēm “Entrelaka kvadrātiņi pa apli” (pielietojami adot cepuri, zeķu valnīšus, cimdus) un “Pīņu džemperis”. Nodarbības vadīs Inese Ķezbere. Informācija un pieteikšanās pa tālruni: 26397236 Gita.
 • Valmieras Attīstības aģentūra informē, ka 10. novembrī otro reizi tiks pasniegta “Valmieras novada gada balva uzņēmējdarbībā”. Vairāk uzzini šeit.
 • Vietējās pārtikas meklējumos patērētājs bieži vien maldās kā dziļos brikšņos – daudzās kvalitātes shēmas, katra ar savu atpazīstamības zīmi, kā maldugunis purvā neļauj uzreiz saprast, vai produkts tiešām audzis un pagatavots Latvijā. Lai gūtu lielāku skaidrību, kādas atpazīstamības zīmes tiešām apliecina produkta vietējo izcelsmi, “Novada Garša” 16.novembrī ikvienu aicina uz tiešsaistes sarunu platformā Facebook “Kā pārtikas shēmu labirintos atrast VIETĒJO produktu?”
 • 24. novembrī pulksten 14.00 aicinām uz pasākumu “Pēcpusdiena ar mēru – digitalizācijas pieredze un atbalsta iespējas”. Eiropas Digitālo inovāciju centru Vidzemes kontaktpunktu pārstāvji informēs par uzņēmumiem pieejamo atbalstu, kā arī novada uzņēmēji dalīsies pieredzes stāstos par jaunu digitālu produktu izstrādi un digitalizācijas projektu īstenošanu. Reģistrācija pasākumam: šeit.
 • 2023.gada 3.decembrī no plkst. 11:00 līdz 16:00 Mazsalacas kultūras centrs aicina   uz Pirmās adventes tirdziņu Mazsalacā! Tirgotājus aicina pieteikties šeit.
 • Tirgotājus aicina pieteikties dalībai Ziemassvētku tirdziņā 9. decembrī Valmierā, laukumā pie Kultūras centra, kur no plkst. 11.00-15.00 norisināsies Ziemassvētku tirdziņš, kura laikā valmierieši un pilsētas viesi varēs sagaršot, aplūkot un pieskarties īstai svētku sajūtai. Tirgotāji parūpēsies, lai ikvienam tirdziņa apmeklētājam būtu iespēja iegādāties gardumus savam svētku galdam un jaukas dāvanas kā lieliem, tā maziem.
  Tirgotāju pieteikšanās dalībai Ziemassvētku tirdziņā – līdz 17. novembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit. Īpaši tiek gaidīti tirgotāji, kuru sortimentā ir Ziemassvētku garšas, svētkiem atbilstošas dāvanas, kā arī dažādi adījumi, sveces un citi gada tumšajam un vēsajam laikam noderīgi produkti. Priekšroka tiek dota Valmieras novada mājražotājiem un amatniekiem. Pirms anketas aizpildīšanas lūgums rūpīgi iepazīties ar tirdziņa nolikumu.
  Papildus saziņai par tirdziņa norisi: Valmieras Kultūras centra kultūras projektu vadītāja Sintija Milberga e-pasts: [email protected] Tālr. 20436868.
 • Aicinām tirgotājus ar savu produkciju piedalīties “Ziemassvētku dāvanu tirdziņā” 22.decembrī, no plkst.13.00 līdz 19.00, Valmieras Olimpiskā centra sporta hallē, kas pārtaps par brīnumainu, skaistu un pasakainām dāvanām piepildītu tirdziņu. Pieteikšanās ’’Ziemassvētku dāvanu tirdziņam’’ ir sākusies. Aizpildi pieteikumu: šeit. Uzzini vairāk, apmeklējot vietni www.tirgotajudienas.lv. un piesaki dalību līdz 3.decembrim.
 • Laikā, kad ar krāšņām un vitamīniem bagātām rudens veltēm piepildās pagrabi un plaukti un sirdis pārņem svētsvinīgi patriotiskas izjūtas par gaidāmo Latvijas dzimšanas dienu, ir klāt 𝐕𝐚𝐥𝐦𝐢𝐞𝐫𝐚𝐬 𝐑𝐞𝐬𝐭𝐨𝐫𝐚̄𝐧𝐮 𝐧𝐞𝐝𝐞̄𝐥̧𝐚! Šajā rudenī svinēsim draudzību – gardēži un izsmalcinātas garšu buķetes, Valmieras restorāni un vietējās saimniecības, valmierieši un pilsētas viesi. Baudīsim Valmieras novada rudens garšas kopā! Vairāk uzzini: šeit.
 • Āgenskalna tirgus piedāvā sadarbību! Pieteikšanās decembra tematiskajām tirgus nogalēm arvien turpinās! 1., 2. un 3. decembrī “Adventes tirgū” īpaši aicinām pieteikties adventes vainagu, rotājumu un sveču darinātājus! 8., 9. un 10. decembrī “Street Food un amatnieku tirgū” gaidām tuvākas un tālākas kafejnīcas ar saviem izbraukuma busiņiem, amatniekus un dizainerus! 16. un 17. decembrī “Dāvanu tirgū” aicināts ikviens – rotu darinātāji, keramiķi, zemnieki, mājražotāji, apģērbu un interjera priekšmetu dizaineri, sveču lējēji, piparkūku cepēji, vīna darītāji, ilustratori un visi citi dāvanu meistari! 21., 22. un 23. decembrī “Pēdējā brīža tirgū” gaidīsim visus, kas gatavi iepriecināt un palīdzēt sagādāt nepieciešamo vēl minūti pirms svētkiem! Lai pieteiktos tirgoties un radītu svētku sajūtu kopā, zvani Sintijai (t. 20332333) vai raksti uz [email protected]!
 • Valmieras novadu ar Giterslo apriņķi Vācijā saista jau vairāk nekā 30 gadus ilgs sadarbības līgums, kas uzņēmējdarbības veicināšanas jomā paredz iespēju Valmieras novada adītājām un mājražotājiem piedalīties Ziemassvētku tirdziņos Giterslo apriņķī. Rūjienas, Mazsalacas un Valmieras pārstāvji uz Pirmās Adventes tirdziņiem savās sadraudzības pilsētās dosies no 29.novembra – 5.decembrim, Naukšēnu apvienības pārstāvji uz Otrās Adventes tirdziņu dosies no 6.decembra – 12.decembrim. Aicinām  cimdu un zeķu adītājas, dot līdzi savus adījumus uz Vāciju. Par nosacījumiem un noformējumu lūgums sazināties ar Gunu Ķiberi pa tālr.29464888 vai e-pastu: [email protected].
 • Joprojām uzņēmējiem ir iespēja pieteikties preču zīmes “Radīts Valmieras novadā” lietošanai. Valmieras novada pašvaldības dome apstiprinājusi preču zīmi “Radīts Valmieras novadā” un tās anglisko versiju “Origin – Valmiera Region”. Preču zīmes mērķis ir veicināt vietējo Valmieras novada ražotāju, mājražotāju un amatnieku atpazīstamību, pārdošanas apjoma pieaugumu, kā arī stiprināt Valmieras novada vietas tēlu vietējā un ārvalstu tirgū. Preču zīmes lietošana noteikta apstiprinātajā nolikumā. Vairāk uzzini šeit. Iesniegumus aicinām sūtīt uz e-pastu:  [email protected]. Nākošā preču zīmes pasniegšanas ceremonija 2024.gada janvārī.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux