Apciemo Ziemeļlatvijas pērli Valmieru virtuālajā ekskursijā!

Laikā, kad esam ierobežoti ceļot un satikties, Enter Gauja sadarbībā ar Valmieras pilsētu aicina iepazīt Gaujas Nacionālā parka tūrisma piedāvājumu. Iedvesmu ceļošanai virtuālajā ekskursijā jums sniegs Ziemeļlatvijas pērle – Valmiera! Virtuālās ekskursijas sākums plānots svētdien, 28.februārī, plkst.10:00 Enter Gauja National Park un Visit Valmiera Facebook kontos.

Lielākā no Ziemeļlatvijas pilsētām, krāšņā pērle Valmiera ar gadsimtiem senu vēsturi, mūsdienīgu un zaļu pilsētvidi, kuru gluži kā rota caurvij Latvijas garākā upe – Gauja! Ar šādu vadmotīvu virtuālajā ekskursijā jūs uzrunās divi valmierieši un vēsturnieki, atklājot Valmieras “pērles” – gan interesantus faktus, gan maz zināmus nostāstus par pilsētu. Ikviens skatītājs varēs atgriezties saulainu vasaras dienu atmiņās un smelties idejas nākamajam ceļojumam uz Gaujas Nacionālā parka Ziemeļu vārtiem – Valmieru.   Virtuālās ekskursijas garums būs aptuveni 40 minūtes, un tā norisināsies angļu valodā. Ekskursiju būs iespējams noskatīties arī pēc tiešraides Visit Valmiera un Enter Gauja National Park Facebook un Youtube kontos.  

Foto: Jānis Ukass  

Informāciju sagatavoja: Zane Krūmiņa, Valmieras Tūrisma informācijas centra Tūrisma projektu vadītāja, Mob. tālr.: 25437177

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux