Apmeklētājiem pieejama Jāņa Daliņa stadiona ārtelpas teritorija

No 18.augusta ikviens interesents bez maksas aicināts sportot un aktīvi izkustēties atjaunotā Jāņa Daliņa stadiona ārtelpas teritorijā.

Mazākajiem apmeklētājiem patiks jaunais rotaļu laukums. Tur var gan labi izšūpoties, gan kāpelēt un paskatīties uz pasauli no augstāka skatupunkta, gan attīstīt līdzsvara sajūtu un izmēģināt dažādus vingrinājumus. Pusaudžiem un pieaugušajiem aktīvai atpūtai noderēs vingrošanas iekārtas.

Interesentiem atvērti trīs sporta spēļu laukumi: basketbola laukums un brāļu Bertānu basketbola laukums, kas veltīts leģendārā basketbolista Kobes Braienta piemiņai, kā arī universāls laukums volejbola un mini-futbola spēlēm. Jāpiemin, ka sporta spēļu laukumi pieejami bez iepriekšējas reģistrācijas, ievērojot kārtības un drošības noteikumus.

Skriešanas un iešanas entuziasti aicināti novērtēt, cik viegls ir solis uz jaunā seguma astoņu skrejceļu aplī. Aicinām ņemt vērā, ka uz skrejceļa var atrasties tikai ar maiņas apaviem. Apavu maiņas koridors atrodas  Informācijas centrā, ejot pa A ieeju.

Uz rotaļu laukumu, brīvdabas sporta laukumiem un stadiona skrejceļu ieeja ir pa A vārtiem, kas ir centrālā ieeja netālu no Jānim Daliņam veltītā pieminekļa.

Jāņa Daliņa stadiona ir atvērts katru dienu no plkst.8.00 līdz 22.00.

Jāpiemin, ka grupu treniņiem un sacensībām brīvdabas laukumus iespējams arī nomāt. Plašāka informācija šeit.

Savukārt jaunā vieglatlētikas manēža sportot gribētājiem būs pieejama no 1.septembra. Septembrī arī aicināsim Atvērto durvju dienās klātienē apskatīt atjaunoto Jāņa Daliņa stadionu un jauno vieglatlētikas manēžu.

Atjaunotā Jāņa Daliņa stadiona un jaunās vieglatlētikas manēžas atklāšana norisinājās 13.augustā. Latvijas pirmās olimpiskās medaļas ieguvēja vārdā nosauktais stadions ir nacionālas nozīmes sporta būve ar valsts finansējumu, projektēšanas procesā aktīvi iesaistoties Latvijas Vieglatlētikas savienībai. Stadionā un jaunajā manēžā ir iespēja trenēties un sacensības organizēt 24 vieglatlētikas disciplīnās. Lielākais ieguvums vieglatlētiem ir iespēja pilnvērtīgi aizvadīt darbu gan vasaras sezonā, gan ziemā, jo jaunā vieglatlētikas manēža sniedz iespēju aizvadīt treniņus gan skriešanas un lēkšanas, gan mešanas disciplīnu pārstāvjiem.

Gan manēža, gan stadions saņēmis World Athletics sertifikātu. Tas liecina par vieglatlētikas infrastruktūras kvalitāti un atbilstību tehniskajām prasībām, izceļot Latviju uz vieglatlētikas starptautiskās skatuves.

Informāciju sagatavoja: Zane Bulmeistare,  Mob.tālr.: 26443410

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux