Atjaunots Valmieras pilsētas audio gids

Lai pastaigas pa Valmieru kļūtu vēl interesantākas un izziņas bagātākas gan pašiem valmieriešiem, gan arī viesiem no Latvijas un ārvalstīm, atjaunots un papildināts Valmieras audio gida piedāvājums. 

Šajā gadā ir atjaunots audio gida vizuālais risinājums pilsētvidē, kā arī aktualizēta informācija par objektiem. Audio gidā iekļauti 33 īpaši stāsti par pilsētu, apskates vietām, tūrisma objektiem, to vēsturisko izcelsmi un nozīmi mūsdienās. Valmieras audio gids klausītājiem sniedz unikālu pieredzi, jo tajā stāstus iespējams klausīties dažādu Valmieras Drāmas teātra aktieru izpildījumā. Plānots, ka nākotnē audio gida piedāvājums tiks attīstīts arī citviet Valmieras novadā. 

Audio gids pieejams piecās valodās: latviešu, angļu, igauņu, krievu un vācu valodā. Pie katra objekta atrodama plāksnīte ar QR kodiem piecās valodās. Noskenējot kodu, iespējams noklausīties stāstu par konkrēto objektu. 

Audio gida plāksnīšu atrašanās vietas pieejams šeit.

Vairāk informācijas par Valmieras un Valmieras novada tūrisma objektiem atradīsiet visit.valmiera.lv. 

Informāciju sagatavoja: Dana Āre, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes Attīstības speciāliste, [email protected], visit.valmiera.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux