Atpūtas parkā “Avoti” izveidota distanču slēpošanas trase

Lai veicinātu aktīvu un veselīgu dzīvesveidu arī šajā ziemā, pie Valmieras – atpūtas parkā “Avoti” jau astoto gadu pēc kārtas izveidota distanču slēpošanas trase, kas ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu, visiem ziemas prieku baudītājiem ir pieejama bez maksas.

Gandrīz trīs kilometrus garā trase vijas pa golfa laukuma “Avoti” līdzenumiem un reljefa pacēlumiem. Trasē ir marķēti trīs dažāda garuma maršruti – zelta aplis (1,3km), zaļais aplis (0,6 km) un zilais loks (0,7 km), līdz ar to slēpotājiem būs iespējams izvēlēties sev piemērotu distances garumu gan klasiskajā, gan slidsolī.

Trase ir atvērta katru dienu no pl. 8.00 – 21.00 un ir daļēji apgaismota. Apmeklētāju ērtībai pieejama stāvvieta, ēdināšnas pakalpojumi, ko nodrošina bistro “Valdeko”, un sanmezgli, kas pieejami veikalā “Narvesen”. Par slēpošanas inventāru jāparūpējas būs pašiem.

Distanču slēpošanas trase atrodas vien 3 km atālumā no Valmieras pilsētas centra – adrese: Atpūtas parks “Avoti”, Valmiermuiža, Valmieras pagatsts, Valmieras novads, LV-4219.

Informācija pieejama: avoti.com un fb.com/avoticom.

Informāciju sagatavoja: Kristaps Matisons, Biedrība “Golfa un tenisa klubs “AVOTI””

Dinstanču slēpošanas trases plāns
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux