Burtniekos būs skatāms deju uzvedums  “Sasauc smieklus!?…”, Agra Daņiļeviča horeogrāfija

Sestdien, 12. augustā, plkst. 21.00 Burtnieku centra pludmalē, Burtniekos varēs vērot deju uzvedumu “Sasauc smieklus!?…”, Agra Daņiļeviča horeogrāfija. Piedalīsies Burtnieku apkaimes bērni un jaunieši kopā ar deju skolas “Dzirnas” dejotājiem.

Šis jau ir astotais gads, kad Burtniekos nedēļu pirms deju uzveduma organizē deju meistarklases, kur horeogrāfa Agra Daņiļeviča un deju skolas “Dzirnas” pasniedzēju vadībā Burtnieku apkaimes bērni un jaunieši pilnveido kustību prasmes un attīsta ritma izjūtu. “Šis ir liels pienesums pašiem bērniem, kuri varbūt līdz šim nav dejoši, nav bijuši uz prožektoru apspīdētas skatuves, nav izjutuši, ka uz viņiem skatās, aplaudē. Tas ir šīs kustības pamatmērķis – sniegt bērniem prieku par deju, par atrašanos uz skatuves, lai viņi turpina vēlēties būt uz skatuves un dejot. Vēlamies, lai laukos mīlestība pret deju aug un neiznīkst,” par deju meistarklasēm stāsta Agris Daņiļevičs. No Burtnieku apkaimes piedalās 110 bērni un jaunieši.

Savukārt  par gaidāmo uzvedumā Agris Daņiļevičs stāsta: “Liksim uz svaru kausa pretsvaru viltum, dusmām un skaudībai, lai sasauktu kopā bērnišķīgi patiesu prieku, laimi, jokus, smieklus un mīlestību.” Iegūto prieku horeogrāfs aicina nelaist vaļā ne muzikāli dejiskā notikuma laikā, ne arī pēc tā: “Smieklus un prieku turpināsim sēt visapkārt, lai šī labestība pārņem mūs pašus, mūsu ģimenes, draugus, visu pasauli un turpina dzīvot mūsu sirdīs.”

Deju uzveduma muzikālais noformējums: Goran Gora un draugi. Renāra Kaupera dziesmu albums bērniem “Sasauc smieklus izklīdušus” ar Ineses Zanderes vārdiem.

Biļetes var iegādāties bilesuparadize.lv. Biļetes cena 10 eiro, pasākuma dienā 12 eiro, bērniem līdz 6 g.v. ieeja bez maksas.

Deju uzvedums “Sasauc smieklus!?…” šogad norisinās Burtnieka ezera svētku ietvaros. Dienas programma arī svētkiem veidota ģimenēm draudzīga, piedāvājot dažādas atrakcijas pie un uz ūdens, būs sagatavoti arī ziepju burbuļu piedzīvojumi un citas atrakcijas. Pirms deju uzveduma ar prieka, smieklu un jautrības darbnīcām jebkuram vecumam kopā ar Liepājas ceļojošo cirku “Beztemata” iekustinās arī bērnišķīgā prieka sajūtu. Burtnieka ezera svētku pasākuma programma pieejama šeit. Plašāk par Burtnieka ezera svētkiem un deju uzvedumu uzzināt var arī raidierakstā “Valmierīgas sarunas”, kuru var noklausīties šeit.

Pasākumu organizē Burtnieku Kultūras centrs, Valmieras novada pašvaldība, deju skola “Dzirnas” un biedrība “Pāvulēni”. Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un video materiāli var tikt izmantoti pasākumu organizatoru publicitātes vajadzībām.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux