Dodies pretī pavasarim Valmieras novadā skolēnu pavasara brīvlaikā!

Vai jūti, ka saule silda vaigus arvien biežāk, koku zaros dzirdamas dzīvespriecīgas putnu čalas un gaisā drīz virmos plaukstošu ziedu aromāts? Skolēnu pavasara brīvlaiks ir klāt – baudi atpūtu un gūsti patiesu prieku Valmieras novadā!

Meties piedzīvojumos!

Brīnumiem piepildītas vietas, kur acis iemirdzas priekā. Jautras izpriecas ar skaļiem smiekliem. Aktivitātes, kur gūt kārtīgu adrenalīna devu. To visu un vēl vairāk atrodi Valmieras novadā! Piedzīvojumi piepildīs brīvlaiku ar jaukām atmiņām – ļaujies tiem!

Dodies dabā!

Vieni no Valmieras novada lielākajiem dārgumiem atrodami dabā. Gaujas un Salacas čalojošie līkumi sniedz neizsīkstošu enerģijas devu. No zemes izspraukušās sniegpulkstenītes gozējas dabas taku celiņos, siltu saules staru apspīdētas, vēstot par pavasara atnākšanu. Šalkojošajos priežu mežos dzīvespriecīgi vītero putnu dziesmas, liekot ikvienam atplaukt smaidā arvien biežāk. Ir īstais laiks, lai autu kājās ērtākos pārgājienu apavus vai sagatavotu savu ieziemoto velosipēdu jaunajai sezonai – dodies pretī pavasarim!

Ļauj radošumam vaļu!

Iepazīsti savus talantus, atklāj jaunus hobijus un līdzdarbojies daudzveidīgās meistarklasēs, nometnēs un nodarbībās! Smelies patiesu prieku apgūtajās prasmēs un paša radītā skaistumā! Lai pavasaris uzzied radošumā!

Atklāj interesanto!

Ir tik aizraujoši uzzināt ko jaunu! Iepazīsti tūrisma uzņēmējus, viņu vērtīgos pieredzes stāstus, produktu ražošanas procesus un iespējams pat piedalies tajos pats! Atklāj vēstures noslēpumus un paraugies uz novadu pētnieka acīm! Valmieras novads nebeidz pārsteigt ar jauniem atklājumiem!

Iedvesmojies pasākumos!

Dziedi līdzi savām mīļākajām dziesmām, kusties līdzi deju ritmiem un ar degsmi atbalsti savu mīļāko sporta komandu sacensībās! Atrodi sev piemērotāko pasākumu un piedzīvo krāšņu emociju gammu!

Dodies gardēdības ceļojumā!

Gards ēdiens un spirdzinoši dzērieni priecē ne tikai vēderu, bet arī sirdi. Ļaujies iemīļoto vai jaunatklāto garšu ceļojumam Valmieras novada kafejnīcās un restorānos, kur par tavām garšas kārpiņām parūpēsies lieliski pavāri, savukārt par labsajūtu un omulības sajūtu laipni viesmīļi!

Valmiera

Skolēnu brīvlaikā, no otrdienas līdz sestdienai, būs atvērta arī Valmieras Jauniešu māja, piedāvājot gan dažādus tematiskus notikumus, piemēram, uzzināt vairāk par tehnoloģijām un inovācijām, gan mākslīgo intelektu, gan draudzīgā atmosfērā izaicinot cits citu galda spēlēs. Plašāka informācija šeit.

Pavasara brīvlaiks ir laiks, lai kaldinātu savus nākotnes sapņus! 11. un 12. martā Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola aicina uz Atvērto durvju dienu, kad visiem interesentiem būs iespēja iepazīties tuvāk ar skolu, tās piedāvātajām izglītības programmām, pedagogiem, izglītojamiem un vidi. Reģistrācijas anketa pieejama šeit.

Rūjiena

No 11. līdz 15. martam Rūjienas Jauniešu centrā bērni un jaunieši vecumā no 10-17 gadiem aicināti piedalīties dažādās radošās aktivitātēs – papīra pārstrāde, kreklu/auduma maisiņu apgleznošana, krēslu apgleznošana, sportiskas aktivitātes un vēl daudz kas aizraujošs sagaida Radošās nedēļas dalībniekus. Pieteikšanās saite līdz 8. martam pieejama Rūjienas Jauniešu centra sociālo tīklu kontos (Instagram un Facebook). Plašāka informācija, zvanot pa tālr. 25450585 vai rakstot e-pastu [email protected].

Burtnieku pagasts

Skolēnu brīvlaikā, no 11. līdz 15. martam, no plkst. 10.00 līdz 13.00 Burtnieku Jauniešu centrā bērni un jaunieši aicināti pievienoties aktivitāšu ciklam “Mosties pavasarim!”. Dalībnieki varēs ne vien iemēģināt roku radošos darbos ar dekupāžu un filcēšanas elementiem, bet uzzināt arī par jauniešu iespējām, iesaistoties dažādos projektos, piedalīties orientēšanās spēlē un citās interesantās aktivitātēs. Plašāka informācija, zvanot pa tālruni 28602525.

Valmieras pagasts

No 11. līdz 14. martam no plkst. 9.00 līdz 17.00 Valmiermuižas stallī bērniem no 7 līdz 12 gadiem būs iespējams pievienoties radošām darbnīcām “Mīlam dabu un dzīvniekus”. Darbnīcu aktivitātes tiek plānotas tematiski par zirgu dzīves ikdienas un dabas bagātību izzināšanu un to saglabāšanu, kā arī aktīva, izzinoša un veselīga dzīvesveida popularizēšanu. Plašāka informācija šeit. Pieteikšanās līdz 8. martam, rakstot uz e-pastu [email protected]. Piesakoties jānorāda bērna vārds, uzvārds, vecums, dzīves vieta, vecāku kontaktinformācija, tālrunis, e-pasts.

Uz tikšanos skolēnu pavasara brīvlaika piedzīvojumos Valmieras novadā!

Atgādinām, ka apmeklējums pie tūrisma uzņēmējiem jāpiesaka savlaicīgi. Pirms izvēlētā objekta apmeklējuma, aicinām pārliecināties par izvēlētā objekta pieejamību un darba laiku pavasara sezonā.  Plašāka informācija par tūrisma piedāvājumu Valmieras novadā atrodama vietnē visit.valmiera.lv, kā arī sazinoties pa tālruni 26332213, e-pastu [email protected] vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā, Bruņinieku ielā 1.  

Informāciju sagatavoja:

Linda Zīle

Valmieras novada Tūrisma pārvaldes

Tūrisma mārketinga speciāliste

Mob. tālr.: 26332213

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux