Februārī Valmieras teātrī pirmizrāde iestudējumam “Sēras piestāv Elektrai” Ineses Mičules režijā

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra februāra repertuāra izrādēm. 25. februārī mākslas telpā “Kurtuve” pirmizrāde amerikāņu dramaturga Jūdžina O’Nīla lugai “Sēras piestāv Elektrai” Ineses Mičules režijā. Arī februārī turpināsies aktīva došanās viesizrādēs, izrādes Valmierā notiek jaunajās telpās “Kurtuvē” un joprojām arī teātra Apaļajā zālē.

Izrāde “Sēras piestāv Elektrai” stāsta par Menonu ģimeni. Tāpat, kā visiem citiem, arī Menoniem ir skeleti skapjos – tikai daudz ļaunāki. Menonu dzimtas stāsts risinās 19. gadsimta 60. gados Jaunanglijas pilsētiņas nomalē pēc Amerikas Pilsoņu kara beigām.

Izrādes pamattēma ir nevis cilvēka sadursme ar nepielūdzamo likteni, bet gan personības sadursme ar dziļi cilvēka iekšienē noglabātajiem noslēpumiem, kaislībām un vēlmēm. Savdabīgas pārdomas par tām mācībām, ko cilvēcei snieguši šausminošie un bezjēdzīgie kari, iekšējā refleksija un sirdsapziņas parādīšanās cilvēka dvēselē – tas ir mūsu laikmets, kas turpina mīta likteni un “pārraksta” tā nobeigumu.

Izrādes radošajā ansamblī arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa un komponists Emīls Zilberts.

Lomās Aksels Aizkalns, Rūdis Bīviņš, Kārlis Freimanis, Ingus Kniploks, Mārtiņš Meiers, Inese Pudža, Ieva Puķe, Diāna Krista Stafecka.

Februāra repertuārā arī izrādes “SIA Ģimenes romāns”, “Labie cilvēki”, “Vārds”, “Kam bail no Virdžīnijas Vulfas?”, “Mēs, roks, sekss un PSRS”, “Nelabie. Pēc Dostojevska” un “Kā sagaidīt citplanētieti”.

Ar pilnu februāra repertuāru var iepazīties un biļetes iegādāties www.vdt.lv un visās “Biļešu paradīze” kasēs.

Informācijai: Marta Cekule, Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste. Mob. 26609252 www.vdt.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux