GEMOSS sagaida pavasari ar Stādu tirdziņu Valmierā!

Lai sagaidītu pavasari godam, GEMOSS aicina uz Stādu tirdziņu Valmierā, 27.aprīlī no plkst. 11.00 līdz 15.00 GEMOSS pagalmā (Stacijas ielā 55). Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties dažādu garšaugu, dārzeņu un puķu stādus, kā arī dizaina preces jūsu dārzam un kādu veselīgu našķi vēderpriekam. Tiekoties ar nozares speciālistiem, uzzināsiet visu par stādu audzēšanu un sēklu iegūšanu.

Plašākas zināšanas saņemsiet no  Latvijas Permakultūras biedrības sēklu lolotāju kustības koordinatores Dainas Mūrnieces, kura iepazīstinās ar kustības galvenajiem uzdevumiem un sniegs dziļāku ieskatu sēklu iegūšanas procesā. Savukārt uzņēmuma FOR MY PLANTS pārstāves Liāna Kažmere un Marita Mastiņa visus interesentus gaidīs “Garās Pupas un lielo puķu podu stādīšanas darbnīcā”, kur varēs iegūt noderīgas zināšanas gan pieredzējuši augkopji, gan tie, kuri tikai nesen uzsākuši ceļu “zaļo pirkstiņu” pasaulē.

Mazie pasākuma apmeklētāji GEMOSS Stādu tirdziņā varēs  našķēties ar gardu saldējumu un citiem labumiem no vietējiem Latvijas tirgotājiem, kā arī darīt labos darbus un pielikt roku putnu barotavu izveidē.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Uz tikšanos!

Informāciju sagatavoja:
Sintija Milberga, t.20436868

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux