Iekļaušana restorānu ceļvedī “Michelin Guide” – liela diena Latvijai un Valmierai

“Liels prieks, ka prestižajā ceļvedī ir iekļuvis arī restorāns ārpus Rīgas. Tā tiešām ir laba apziņa, ka spējam to paveikt, ka tādējādi izceļam arī vietējos ražotājus un ka cilvēkiem tas ir svarīgi. Šajās dienās saņemot restorāna apmeklētāju apsveikumus, saprotam, ka “Michelin Guide” zīmols ir pazīstams un cilvēkiem ir prieks, ka arī Valmieras vārds ceļvedī ir ierakstīts. Tā ir liela diena visai ēdināšanas nozarei Latvijā un tostarp arī Valmierā,” par restorāna “Akustika” iekļaušanu pasaulē novērtētākajā restorānu ceļvedī “Michelin Guide” stāsta restorāna “Akustika” vadītājs Uģis Bormanis.

Restorāna vadītājs uzsver, ka augstā novērtējuma pamatā ir arī labā sadarbība ar vietējiem mājražotājiem un uzņēmējiem. “Savā ēdienkartē rādām to, ar ko īpašs ir Valmieras novads un Valmiera, lepošanās vērto. Un mums tiešām ir lielisks vietējais piedāvājums – gan produkti, gan izejvielas.”

“No sirds priecājamies, ka tieši Valmierā varam īstenot ieceres un strādāt pēc labākās sirdsapziņas, turklāt to ir pamanījis “Michelin Guide”. Prieks darīt pilsētā un novadā, kurā gaida un sagaida iniciatīvu, gaida un sagaida uzņēmējus, jaunas un pat trakas idejas. Cilvēki novērtē, ka “Akustika” ir cenas un piedāvājuma ziņā draudzīgs restorāns un kultūrvieta. Tas parāda, ka ejam pareizo ceļu,” stāsta uzņēmuma partneris Marģers Zeitmanis.

29.novembrī, piestiprinot “Michelin Guide” norādes zīmi, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks sveica ar augsto novērtējumu: “Tas ir apliecinājums mīlestībai pret darbu un spējai radīt mākslu kulinārijas un viesmīlības pasaulē. Liels prieks, ka restorānā godā celts un īpašu vietu ieņem arī Valmieras novada mājražotāju un uzņēmumu piedāvājums, restorānu padarot par lielisku atpūtas vietu Valmieras un novada iedzīvotājiem un galamērķi tūristiem. Dāvinot Valmieras neoficiālās himnas nošu un vārdu pierakstu, vēlu, lai tikpat harmoniski un akustiski izdodas viss iecerētais arī turpmāk. Un Valmiera vienmēr sirdī!”

21.novembrī tika paziņoti Latvijas restorāni, kas guvuši “Michelin Guide” atzinību un iekļuvuši pasaulē novērtētākajā restorānu ceļvedī. Tas ir starptautiski atpazīstamākais un prestižākais restorānu ceļvedis pasaulē, kas ir uzticams palīgs gurmāniem un tūristiem, it īpaši tiem, kuri vietas apskata, vadoties pēc citu vērtējumiem.

FOTOGALERIJA

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux