Iesāc Jauno gadu aktīvi ar Pūķa kontūrpastaigām!

2024. gads pēc ķīniešu horoskopa ritēs Zaļā koka Pūķa zīmē. Aicinām to uzsākt aktīvi, dodoties tematiskās kontūrpastaigās Valmieras novadā!

No 13. janvāra līdz 11. februārim Valmieras, Rūjienas un Mazsalacas pilsētās izveidoti īpaši Pūķa gada maršruti, kuru laikā būs iespējams gan izkustēties sev tīkamā veidā, gan apceļot 3 pilsētas, baudot to viesmīlību, dabu un šarmu, gan arī risinot dažādus, ar jauno Pūķa gadu un pilsētu saistītus uzdevumus.

Jaungada Pūķa pastaigu laikā būs iespējams savākt teju visus Pūķa kilometrus, izstaigājot pūķa galvas kontūru Valmierā, pūķa spārna kontūru Rūjienā, kā arī pūķa astes kontūru Mazsalacā.

Katras kontūras gājiens ir ~10-14 km garš un tas ved gan pa pilsētas ielām, gan arī pa meža takām un taciņām apvidū. Tā kā katrs no maršrutiem veidots apļveida formā, pastaigas sākuma punkts ir katra paša ziņā. Mazsalacā neliels kontūrpastaigas posms ved pa distanču slēpošanas trasi, tāpēc aicinām izmantot distanču slēpšanas trases nomali un pa trasi nebradāt!

Pūķa galvas, spārna un astes maršruti ar 13. janvāri pieejami šeit:

Uzdevumu punktu vietas atzīmētas kartē, savukārt dabā uzdevumi izvietoti uz A5 formāta plakātiem. Papildus aprīkojums uzdevumu izpildei nav nepieciešams.

Aicinām dalīties ar pieveikto maršrutu apliecinošiem fotoattēliem! Sūti fotoattēlus no pastaigām uz [email protected] vai publicē tos savos sociālo mediju kontos Facebook un Instagram, atzīmējot ierakstā arī @visitvalmiera!

Noslēdzoties Jaungada Pūķa pastaigai, pēc nejaušības principa izlozēsim 3 laimīgos foto autorus, kuri tiks pie pārsteiguma balvām!

Tiekamies Jaungada Pūķa pastaigā Valmierā, Rūjienā un Mazsalacā!

Informāciju sagatavoja: Agnese Geduševa-Jefimova, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes Pasākumu organizatore, mob. tālr.: 26332213, visit.valmiera.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux