Izdots ceļvedis “Ekskursiju maršruti Valmieras novadā”

Atklāt, piedzīvot, atpūsties, izklaidēties un pieredzēt jaunas izjūtas – to visu mēs sagaidām, kad vēlamies doties ceļojumā. Nereti ekskursijas maršruta plānošana mēdz būt visai laikietilpīgs process, sākot ar apmeklējamo objektu un maltītes ieturēšanas vietas izvēli un beidzot ar naktsmītnes atrašanu. Lai atvieglotu šo procesu, Valmieras novada Tūrisma pārvalde izdevusi jaunu ideju ceļvedi “Ekskursiju maršruti Valmieras novadā” ar septiņiem dažādiem maršrutiem Valmieras novada apceļošanai. 

Maršrutu bukletā iespējams izvēlēties sev tīkamāko vienas vai divu dienu maršrutu pa Valmieras novadu vai tikai pa Valmieras pilsētu. Daudzveidīgie auto maršruti piemēroti, lai ceļā dotos kopā ar ģimeni, draugu kompāniju vai individuāli. Tie vij līkločus pa dabas un vēstures takām, mudina paciemoties tādos objektos, kur saimnieku unikalitāte un viesmīlība izsaka vairāk par pašu vietu, ved elpu aizraujošos piedzīvojumos un rosina gūt jaunu pieredzi līdzdarbojoties.

Bukletā iekļauti arī tādi objekti, kur savu ciemošanos vēlams pieteikt, iepriekš zvanot uz informatīvajā materiālā norādīto tālruni. Gadījumos, kad kādu no vietām nav iespējams apmeklēt ceļotājam izvēlētajā laikā, bukletā ietverti dažādi ieteikumi objektiem un vietām, kas atrodas tuvumā.

Visi norādītie vietu un objektu apmeklēšanas laiki un attālumi ir orientējoši un atkarīgi no ceļotāja.

Izdotais materiāls elektroniski pieejams šeit, drukātā veidā Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 10) un citviet pie Valmieras novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem vai pašvaldības klientu apmeklētāju centros.

Lai skaistiem mirkļiem bagāti ceļojumi un jaunas atklāsmes! Plašāku informāciju par tūrisma iespējām atradīsi Valmieras novada tūrisma mājaslapā visit.valmiera.lv, savukārt citi tematiskie tūrisma materiāli aplūkojami šeit.

Informāciju sagatavoja: Baiba Misiņa, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes mārketinga speciāliste. Mob. tālr.: 25770028

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux