Izmaiņas autobusu kustībā Valmieras dzimšanas dienas laikā

SIA “VTU Valmiera” informē, ka Valmieras 740. dzimšanas dienas svinību laikā, 21. un 22. jūlijā, gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā. Sestdien, 22. jūlijā, pasažieriem braucieni pilsētas maršrutu autobusos būs bez maksas.

Svētku gājiena laikā, 21. jūlijā plkst. 17.30–20.30, kad būs slēgta Rīgas iela, posmā no Limbažu ielas līdz Valmieras Sv. baznīcai, un slēgta satiksme pār Gaujas tiltu no centra rotācijas apļa līdz rotācijas aplim pie autoostas, reģionālie starppilsētu un vietējās nozīmes maršrutu autobusi kursēs pa apvedceļu. Pasažieri tiks apkalpoti Valmieras autoostā. Lūdzam ņemt vērā, ka iespējama maršrutu autobusu kavēšanās.

Valmieras pilsētas maršrutu autobusi gājiena laikā nekursēs.

22.jūlijā līdz plkst. 18.00, kad būs slēgta Rīgas iela, posmā no Kārļa Baumaņa ielas līdz Limbažu ielai, sabiedriskais transports virzienā uz Rīgu kursēs maršrutā Kārļa Baumaņa iela, Beātes iela un Limbažu iela. Pasažierus apkalpos autobusu pieturā Kārļa Baumaņa ielā un Beātes ielā (pretim veikalam “Austris”). Virzienā uz Valmieras autoostu autobusi kursēs maršrutā Semināra iela, Leona Paegles iela, Kārļa Baumaņa iela (slēgta Diakonāta iela un mainīta satiksmes kustība Kārļa Baumaņa ielā, posmā no Leona Paegles ielas līdz Rīgas ielai). Pasažierus apkalpos papildu pieturvietā Semināra ielā.

Par satiksmes ierobežojumiem Valmieras dzimšanas dienas laikā plašāk šeit.

Aicinām svētku laikā izmantot sabiedrisko transportu vai pārvietoties ar kājām, velosipēdiem. Jāpiemin, ka Valmierā ir atvērtas arī piecas jaunas pieturvietas Eksporta ielā, Ausekļa ielā, Sporta ielā, Jāņa Daliņa ielā un Marijas ielā, ko, izmantojot sabiedrisko transportu, aicinām iepazīt.

Informāciju sagatavoja:

SIA “VTU Valmiera”

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux