Jaunā “Fiz-Kul-Tūre” sezona startēs ar labdarības skrējienu

Ar labdarības posmu Valmierā 1. maijā sāksies Valmieras novada skriešanas, nūjošanas un velo braukšanas seriāla “Fiz-Kul-Tūre” jaunā sezona. Kustībā turpināsim iepazīt arvien jaunas novada dabas un vēstures vērtības, turklāt šajā sezonā gaidāmi arī vairāki jaunumi, kas padarīs seriālu vēl aizraujošāku – katru posmu papildinās īpaša tūrisma spēle un normatīvu izaicinājums, sezonas kopvērtējumā dodot iespēju pacīnīties par vērtīgām balvām.

Gatavosimies kopā!

Lai sagatavotos šī gada Fiz-Kul-Tūrei, jau 29. aprīlī plkst. 18.30 aicinām tikties pie Jāņa Daliņa stadiona, lai aizvadītu koptreniņu ar biedrības “Burkānciems&Co” skrējējiem, kuri ik pirmdienu dodas Valmieras ielās un takās, iedvesmojot kļūt aktīvākiem un aicinot pievienoties ikvienu interesentu. Treniņā piedalīsies arī desmitcīņnieks Reinis Krēgers, nūjošanas instruktore Santa Krasovska un fitnesa trenere Liene Nagle, sniedzot vērtīgus treniņu padomus jaunās sezonas dalībniekiem.

Fiz-Kul-Tūre aicina pievienoties skrējiensoļojuma Rīga–Valmiera labdarības mērķim

4. maijā Rīgu un Valmieru savienos tradicionālais skrējiensoļojums, kas šogad atzīmēs labdarības formāta desmitgadi. Pievienojoties sirdssiltajai iniciatīvai, arī Fiz-Kul-Tūres 1. posms 1. maijā norisināsies labdarības zīmē, un tiem, kuriem 107 km garais maršruts Rīga–Valmiera šķiet nepieveicams, bet ir vēlēšanās atbalstīt bērnus, kuriem tas nepieciešams visvairāk, būs iespēja piedalīties simboliskā 1,07 km vai 10,7 km labdarības skrējienā Valmierā. Aicināsim ziedot šī gada izraudzītajai biedrībai “Sadzirdēt”, kas Valmieras novadā apvieno vecākus, kuru ģimenēs aug bērns vai jaunietis ar invaliditāti. Ziedojums būs skrējiena dalības maksa, ko būs nepieciešams veikt līdz sacensību dienai, 1. maijam, uz  biedrības “Sadzirdēt” bankas kontu (LV31HABA0551055962833). Norises dienā reģistrējoties, būs jāuzrāda ziedojuma veikšanas apliecinājums.

Fiz-Kul-Tūres 1. posms jau 1. maijā

Starts Fiz-Kul-Tūres 1. posmam plānots plkst. 18.30 Ziloņu ielā, pie mākslas objekta “Krodera ābele”. Finišs 1. posmam, tāpat kā 107 km skrējienam, simboliski būs pie Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas. Jāpiemin, ka sezonas atklāšanas posmā piedalīsies arī vairāki iepriekšējo gadu “Rīga–Valmiera” finišētāji no Valmieras novada, veicot distanci kopā ar dalībniekiem.

2024. gada “Fiz-Kul-Tūre” norisināsies divās sezonās – pavasara/vasaras un rudens/ziemas. Šajā sezonā seriālu papildinās arī īpaša tūrisma spēle un normatīvu izaicinājums, sezonas kopvērtējumā dodot iespēju pacīnīties par vērtīgām balvām – trīs mēnešu abonements “Spēka zona”, sporta apavi no veikala “MySport” turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai, savukārt gada kopvērtējumā būs iespēja iegūt atpūtu brīvdienu mājā “Pļavas vidū”.

Sagaidāma jauna dalības sistēma arī interesentiem, kuri Fiz-Kul-Tūrē piedalīsies kā velobraucēji – posmu norises vietās turpmāk nebūs izveidotas velo braukšanas trases, bet dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja pieteikties izaicinājumā vietnē distanrace.com un sacensību norises dienā nobraukt sev vēlamo distanci jebkurā vietā Valmieras novadā.

Aicinām pavasara/vasaras sezonas posmus ieplānot jau šobrīd:

  • 1. maijs Valmiera
  • 15. maijs Ēvele
  • 29. maijs Naukšēni
  • 12. jūnijs Dikļi
  • 19. jūnijs “Jaunarāji” – Brenguļi

Pieteikšanās notiks, iepriekš aizpildot veidlapu, un dalības maksu varēs veikt sacensību norises vietā.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux