Jaunieši aicināti piedalīties viktorīnā par dabas vērtībām un to saudzēšanu

Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība kopā ar Gaujas Nacionālā parka Jaunajiem reindžeriem un vides ekspertiem izveidojusi izglītojošas video filmas par Gaujas Nacionālā parka dabas vērtībām un procesiem, pareizu uzvedību dabā un mūsu atstātajām pēdām dabā.

Šogad ar milzīgu prieku un lepnumu svinam Baltijā lielākā un Latvijā vecākā – Gaujas Nacionālā parka 50. dibināšanas gadadienu! Gaujas Nacionālais parks sargā autentiskas dabas un kultūrvēstures vērtības vairāk nekā 90 000 hektāru lielā teritorijā.

Viktorīnā skolēni aicināti atbildēt uz jautājumiem par dabas resursiem, vērtībām un dabas aizsardzību.

Viktorīna pieejama tiešsaistē ŠEIT līdz 30.oktobrim. Viktorīnu organizē Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība sadarbībā ar Gaujas Nacionālā parka dabas centru projektā “Tūrisms dabā saudzējot, izzinot un saglabājot”.

Video īsfilma par smilšakmens atsegumiem Vējupītes krastos skatāma ŠEIT

Video īsfilma par Līču-Laņģu klintīm skatāma ŠEIT

Video īsfilma par ūdens resursu bagātībām un Strīķupīti skatāma ŠEIT

Kāda ir dabas resursu saudzējoša uzvedība Gaujas Nacionālajā parkā? Iepazīstieties ar ētikas kodeksu un saglabājam mūsu dabas resursus kopā, lai izbaudītu augstas kvalitātes tūrisma pieredzi!

Informāciju sagatavoja: Enter Gauja birojs, Lielā ielā 30, Ieriķi, Cēsu novads, LV-4101. [email protected] | www.entergauja.com

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux