Jaunumi koprades darbnīcā DARE

Septembris DAREi bija nu ļoti darbīgs! Paspējām noorganizēt fantastiski iedvesmojošas radošās darbnīcas ukraiņu un latviešu ģimenēm ar bērniem, uzņemt ciemos vairākas ekskursiju grupas un devāmies izbraukumos, tai skaitā uz Siguldu, uz biznesa forumu “Māksla būt uzņēmējam” un arī Rīgu, kur piedalījāmies Valmieras novada dienā Nacionālajā bibliotēkā. Oktobris DARĒ ienesis mierīgāku periodu, taču tas nozīmē tikai to, ka turpinām strādāt pie jaunām idejām, ko piedāvāt! 

Ieskaties mūsu Instagram un Facebook kontā – tur ir gan video, gan bildes ar paveikto un gaidāmo.

Varbūt arī Tev interesē piedalīties kādā darbnīcā, vēlies apgūt kādu iekārtu vai vienkārši atnākt ciemos ekskursijā.

Sarunu vakars “Meikeru Meetup #5”

Oktobra sarunu un tīklošanās vakars “Meikeru Meetup #5” tiek pārcelts uz 3. novembri plkst. 17:00 (runātāji vēl tiks precizēti). Dalība bez maksas. Pasākuma laikā pie kafijas būs iespēja iepazīties un veidot jaunus kontaktus, kā arī apskatīt pašu darbnīcu DARE. Līdz šim esam aizvadījuši jau 4 sarunu vakarus un esam dzirdējuši šādus uzņēmējus: DUCK WOODWORKS, SWIMBE, Celles, NUUK Chair, Daiļdari u.c. Aicināts ir ikviens, kas vēlas radoši darboties, kam interesē koprade, eksperimentēšana un darbošanās. Lai pieteiktos, aicinām drīzumā sekot līdzi informācijai DARE mājaslapā un sociālajos medijos!

Īpaši aicinām ikvienu, kas vēlas radoši darboties, kam interesē koprade, eksperimentēšana, darbošanās ar dažādām iekārtām.

Pieteikšanās bezmaksas pasākumam ir obligāta.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux