Koncertprogramma “Pēkšņi liekas, ka jāraksta dzejoļi” Jērcēnu Tradīciju namā

6.aprīlī plkst. 16:00 Jērcēnu Tradīciju namā izskanēs koncertprogramma “Pēkšņi liekas, ka jāraksta dzejoļi”. Koncertā piedalīsies Nora Urbāne, Mārtiņš Pūcītis un Renārs Veličko.

Kopā ar ģitāristu Mārtiņu Pūcīti un mūziķi, dziesmu autoru Renāru Veličko esam radījuši koncertprogrammu, atzīmējot dzejnieka Imanta Ziedoņa deviņdesmitgadi. Koncertprogramma ir kā saruna ar dzejnieku Imantu Ziedoni caur viņa dzeju, kas ietērpta Renāra Veličko un fonda “Viegli” mūziķu sakomponētajā mūzikā. Tā ir kā iepazīšanās ar jauno, mūsdienu un citu dzejnieku daiļradi caur Renāra autordziesmām,

stāsta Nora

Visus trīs mūziķus vieno dzejnieka Imanta Ziedoņa daiļrade, kas izskan šajā koncerta programmā. Renārs Veličko ir sakomponējis mūziku Ziedoņa radītiem tekstiem, un viens no tiem ir dzejolis “Pēkšņi liekas, ka jāraksta dzejoļi”, ko arī dzirdēsim šajā koncertā. Savukārt Nora Urbāne un Mārtiņš Pūcītis ir iemīļojuši fonda “Viegli” radītās dziesmas, kurās goda vieta ir Imanta Ziedoņa dzejai. Koncertā ir iespēja dzirdēt tādas fonda “Viegli” radītās dziesmas kā “Lakstīgalas”, “Nekā jau nepietrūkst”, “Kaijiņa”, “Nepārtraukti, nenorimti” ,  “Mazā bilžu rāmītī”, “Arī saule netiek atpakaļ” un citas.  Tāpat koncertā izskanēs Renāra Veličko autordziesmas no viņa izdotā albuma “#1” un citas.

Jāatzīmē, ka 2023.gads bija tautā mīlētā dzejnieka Imanta Ziedoņa 90. jubilejas gads.

Ieejas maksa 5 EUR, apmeklējumu aicinām pieteikt, zvanot pa tālruni 28323986.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux