Koncertprogramma “Tālie krasti” Strenčos

2024. gada 9. martā vienam no izcilākajiem Latvijas dzejniekiem Vilim Plūdonim atzīmējama 150. jubileja. Iedvesmojoties no Viļa Plūdoņa romantiski tēlainās dzejas tapusi jauna koncertprogramma “Tālie krasti”, ko publikai parādīs radošais duets – harizmātiskais Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms un jaunais, daudzsološais pianists, mūziķis jau ceturtajā paaudzē – Matīss Žilinskis.

Uz skatuves satiksies divi šarmanti, jauni mākslinieki, kuri jutekliskā gaisotnē izdzīvos stāstus par mīlestību, dabu, draudzību, bohēmisko pirmskara Latvijas radošo personību dzīves kāri un baudu. Balss, dzeja, dziesma, klavierspēle, tēlaina improvizācija ļaus uz brīdi nonākt kādā dūmakām apvītā 1934. gada kafejnīcā pēc pusnakts…

Koncertprogrammu aicinām baudīt Strenču Kultūras centrā 15. martā plkst. 19.00. Biļešu cena 10 EUR, biļetes iegādājamas Biļešu paradīzē un Strenču Kultūras centrā. Koncertprogrammas ilgums 1h 10min.

Matīss Žilinskis ir mūziķis jau ceturtajā paaudzē – talantīgs pianists, komponists, aranžētājs, šobrīd studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā un viņa talantu atzinīgi novērtējis pat maestro Raimonds Pauls. Šī ir viņa debija tik liela mēroga koncertprogrammas īstenošanā gan kā pianistam, gan kā komponistam. Matīsa radīto mūziku un Viļa Plūdoņa dzeju uz skatuves izdzīvos Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms. Raimonds ir piedalījies tādās filmās kā: “Dvēseļu putenis”, “Ar putām uz lūpām”, “Jumprava. Lielais notikums”, u.c. mūziklos: “Kaupēn, mans mīļais” u.c., un šobrīd aktīvi darbojas Nacionālajā teātrī kā štata aktieris.


WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux